Zvonové kalhoty se opět hlásí o slovo!

Zvonové kalhoty byly obrovským hitem v minulých letech – konkrétně v 70. Nosily je nejen ženy, ale světe div se – mohli jsme je vidět i na mužích. Zvonáče, jak se jim začalo lidově přezdívat, si prostě dokázaly získat každého, nehledě na pohlaví nebo věk. V poslední době vymizely z pultů obchoďáků, nahradily je jiné typy džínů – například boyfriendky, slimky nebo roury. Teď je ale všechno jinak a kalhoty s volným střihem a typickým rozšířením od kolem dolů jsou zpátky. A opět se hlásí o vaši přízeň!

Střih, který zalichotí i vám

Ještě než začnete v hlavě vymýšlet důvody, proč zvonáče nechat ukryté na zapomenutém dně vaší šatní skříně, dovolíme si zmínit jeden velice příjemný fakt – a tedy, že zvonové kalhoty díky svému střihu dokážou zalichotit prakticky komukoli. Nosit je mohou malí i velcí, silní i tencí, ženy s plnějšími tvary i ty, které mají spíše chlapeckou postavu. Tak už nechte předsudky stranou a pojďte se podívat, jak novodobé zvonové kalhoty nosit!

Bohémský styl

Umíte si představit světlé zvonové kalhoty doplněné o lehkou košili? My ano! Jestliže se vám líbí bohémský styl, dáváte přednost pohodlí a chcete se prostě cítit dobře, zkuste to právě takhle. K takovému outfitu se hodí klasické tenisky, jaképak copak.

Na vlně denimu

Denim je materiál, který snad nikdy nevyjde z módy a který nás nikdy nepřestane bavit. Tak proč se nevydat právě po jeho stopách? Zkuste zavřít oči a vybavit si model složený ze zvonáčů v tmavém odstínu – tmavě modrá je značka ideál – a k tomu stejně tmavou džínovou košili. A co na nohy? Třeba kozačky, nejlépe hnědé. Tak co, zkusíte to?

Elegantní nádech

S čím zkombinovat zvonáče, když zatoužíte po lehce elegantním modelu? Máme tip! Zkuste si k němu obléknout světlý rolák, uvidíte, jak tahle dvojice vynikne.

Letní pohodička

Léto je za dveřmi a i v tomhle období nemusíte zvonové kalhoty schovávat do skříně. Oblečte si k nim jednoduché basic tílko, rázem tak vytvoříte pohodlný a vzdušný outfit, ve kterém budete moci vyrazit na párty nebo s kamarádkou na nákupy.

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment