Zformujte tělo do plavek jarními sporty!

Před začátkem letní sezóny usiluje mnoho žen o zdokonalení postavy, aby skvěle vypadaly v plavkách. Pro zformování postavy je nezbytná pohybová aktivita. Nevíte, jakému sportu se věnovat? Připravili jsme pro vás pár tipů na jarní sporty, které vám k dokonalým křivkám dopomohou.

Hubněte během a chůzí. Získáte sexy křivky a budete in!

Současným trendem je běh, který má řadu výhod. Dopomůže vám k dokonalým sexy křivkám. Navíc nepotřebujete žádné vybavení. Chcete-li začít, potřebujete jen tenisky a pohodlné oblečení. Pro hubnutí je vhodný tzv. jogging, což je pomalý vytrvalostní běh. Zpočátku se stačí joggingu věnovat půl hodiny 3x týdně. Postupně dobu joggingu prodlužujte. Kromě běhu jsou populární i některé formy chůze. Aktivitou podobnou joggingu je rychlochůze neboli power walking, která vás udrží v kondici a lze se jí věnovat prakticky kdykoliv a kdekoliv. Pro osoby s nadváhou ve špatné fyzické kondici je vhodné začít s nordic walkingem. Jakmile se vaše kondice zlepší, můžete přejít na rychlochůzi a jogging.

Cyklistikou k lepší kondici a postavě

Zdokonalit postavu vám pomůže i jízda na kole. Oproti běhu je cyklistika šetrnější ke kloubům. Samozřejmě při ní můžete spojit i příjemné s užitečným. Nejen že zhubnete a budete fit, ale můžete poznávat různá místa a užít si krásy přírody. Při cyklovýletech vás totiž bude jízda na kole více bavit než pouhé zdolávání kilometrů. Doporučuje se jízdě na kole věnovat zhruba 45 minut 3x týdně.

In-line bruslení vás dostane do formy

Rovněž in-line bruslení dokáže s vaší postavou divy a dostane vás do formy. Chcete-li s touto aktivitou začít, potřebujete kromě in-line bruslí helmu a chrániče kloubů. Učiníte tak maximum pro prevenci proti úrazům. In-line bruslení je třeba se věnovat alespoň 45 minut 2x týdně.

Zábavný koloběh nejen pro děti

Bavila vás v dětství jízda na koloběžce? Pak máme pro vás skvělou zprávu! Své oblíbené aktivitě z dětství se můžete věnovat i v dospělosti. Pomůže vám ke zpevnění svalstva a zhubnutí do plavek. Jen potřebujete speciální koloběžku. Pro kondiční jízdu na různých površích doporučujeme terénní koloběžku. Jestliže vás lákají adrenalinové sporty, pořiďte si freestylovou koloběžku. Můžete s ní zkoušet různé skoky a další kousky ve skateparku. Ideální je věnovat se koloběhu 3x týdně po dobu 45 minut.

 

 

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

One Thought to “Zformujte tělo do plavek jarními sporty!”

  1. https://zpravyaktualne.cz/
    […] Zformujte tělo do plavek jarními sporty pochází z […]

Leave a Comment