Zakázané ovoce chutná nejlépe: co nosit, i když se to nesmí?!

Móda může mít mnoho podob. A to myslíme zcela vážně. Neustále se objevují nové trendy, které upozaďují ty předešlé, a takhle to jde pořád dokola. Móda má i svá pravidla, kterými bychom se správně měli řídit. Jenže víte, k čemu jsou pravidla, že? No přeci k tomu, aby se porušovala. Samozřejmě ne vždy, to bychom šli sami proti sobě, ale čas od času rozhodně není na škodu udělat takovou malou výjimku. Co říkáte?

Nebojte se překročit hranici

Nemusíte se strachovat. Rozhodně vás v rámci porušování pravidel nebudeme nutit k tomu, abyste uprostřed noci rozbili výlohu svého oblíbeného butiky a něco ukradli. Takový pravidla rozhodně porušovat nebudeme a nechceme. My máme na mysli nepsaná pravidla, která nám jasně udávají směr v oblékání. Níže vám představíme tři příklady, u kterých rozhodně stojí za to, ochutnat ono zakázané ovoce, které ve finále stejně chutná nejlépe!

Chcete si obléknout úzké džíny? Volte k nim široký top!

Tohle pravidlo je snad každé ženě dávno známo. Všechny víme, že pokud si oblečeme úzké džíny, měli bychom se porozhlédnout po volnějším svršku. Jenže co kdybychom udělali výjimku a oblékli si k úzkým džínům, které krásně obepnou postavu, upnuté tílko? Budete se možná divit, ale vaše postava pak bude působit tak nějak vyváženě, rovnoměrně. Prostě pěkně. Tak co myslíte? Porušit tohle pravidlo by možná stálo za to, ne?

Outfit laděný do jedné barvy je out!

Monochromatický look je spoustou žen zavrhován jako něco naprosto otřesného, nudného, bez nápadu. Ve skutečnosti to ale může vypadat dobře, schválně to zkuste. Vytvořte outfit sladěný do jedné barvy, do které se zahalíte pěkně od hlavy až k patě a to včetně kabelky a doplňků. Bude to stát za to, uvidíte!

Neukazujte spodní prádlo!

Už jako dospívajícím dívkám vám možná bylo vtloukáno do hlavy, že spodní prádlo nesmí být nikdy vidět. Pokud totiž vykukuje, je pak dívka neslušná a hanebná. A víte co? Těmto dobám odzvonilo a je to jedině dobře! Klidně se nebojte nechat vykukovat podprsenku, samozřejmě za předpokladu, že si k tomu pořídíte nějaký pěkný model. Třeba podprsenky s krajkově řešenými zády vypadají v odhaleném topu velice, velice zajímavě!

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment