Vyhlídkový let balónem

Láká vás zkusit si nevšední létání a zažít jeden z nejromantičtějších způsobů vznesení se k nebesům? Chcete se vznést k obloze a užít si výhledy, se kterými normálně nepřijdete do styku? Právě na vás čeká nezapomenutelný vyhlídkový let balónem!

Co vás při letu balonem čeká a na jaké věci se můžete těšit?

Let balónem je úžasnou záležitostí a určitě stojí za to vyzkoušet si tento nevšední pohyb nad krásou české krajiny. Jestliže vy, vaše rodina, nebo kamarádi, nejste fandové adrenalinových zážitků, ale přesto chcete vyzkoušet novou a nevšední věc, je pro vás přesně tahle záležitost, tou správnou volbou. Let balónem se koná pouze za krásného počasí, takže se můžete těšit na bezpečný a klidný průběh letu. Strach mít opravdu nemusíte! Oproti letadlům v podstatě nezažijete takovéto klasické házení a skákání vlivem turbulence, jelikož balón se v podstatě podřizuje proudění vzduchu, a proto se pohybujete vždy ve směru proudění vzduchu.

Jak se takový balón dá ovládat, když nemá žádná kormidla? Pilot balónu může řídit výšku letu, do které se můžete dostat. V určitých výškách má proudění vzduchu různé směry, takže podle zvolené výšky pilot může určovat, jakým směrem se bude balón pohybovat. Nemějte tedy obavy, že balón nabere nechtěný směr letu a skončíte na druhém konci republiky. Jak se s takovým balónem dostat  dolů? Pilot vybere nějaké to pěkné políčko, kde s vámi bezpečně přistane.

Let balonem – ideální jako dárek!

Vyhlídkový let balónem je perfektní dárek pro vaše příbuzné, kamarády a známé. Díky balónu jim zajistíte doslova nebeský zážitek, při kterém mohou pozorovat naší Prahu a krásy kolem ní, uvidí tak naše hlavní město z ptačí perspektivy. To je zážitek, který se nezapomíná! Neváhejte a zakupte dárkový poukaz na vyhlídkový let balónem, anebo se sami odvažte a pojďte se s námi proletět!

Spread the love

Related posts

Leave a Comment