Vyberte slušivý svetr pro někoho z vašich blízkých

Vánoce, Vánoce přicházejí…také už vám v hlavě zní tahle oblíbená vánoční koleda? Ono se vlastně není čemu divit, vždyť nekrásnější svátky v roce už jsou opravdu za dveřmi. Jestliže si lámete hlavu nad dárky pro vaše blízké, uděláte dobře, pokud si najdete pár minutek na přečtení dnešního článku. Ukryli jsme do něho tip na dárek, kterým můžete někomu z vašich blízkých na Štědrý den pod stromečkem vykouzlit úsměv na tváři.

Svetr ocení muž i žena

Určitě se shodneme na tom, že jedna z nejpohodlnějších věcí vůbec, je huňatý svetr. Do toho se totiž s oblibou zachumlá muž i žena. Ať už tedy uvažujete nad pořízením svetru pro maminku, sestru, kamarádku, přítele, manžele nebo bratra, rozhodně nešlápnete vedle. Chce to jen vybrat správnou barvu a střih.

Barvy pro muže

Rozhodli jste se, že pod vánoční stromeček zabalíte některému z důležitých mužů ve vašem životě nový, pohodlný a na dotek příjemný svetr? V tom případě určitě přemýšlíte, jakou by měl mít barvu. Můžete vsadit na klasiku, kterou je černý svetr – ten se dá prakticky kombinovat a nosit úplně kamkoli. Mezi oblíbené barvy u mužů pak patří i modrá, šedá nebo třeba zelená. Odvážnější si mohou troufnout vybírat vzorované svetry, kde se kombinují různorodé barvy.

Barvy pro ženy

Kdo chce darovat svetr ženě, ten má v podstatě úplně volnou ruku. Ženy totiž nejsou na barvy tak náročné, jako muži, takže to máte daleko jednodušší. Ženě udělá radost svetr vínově rudé barvy, nepohrdne světle růžovou, úsměv na tváří jí vykouzlí i barva broskvová, jemně žlutá nebo klasika v podobě bílého modelu. Samozřejmě jsou tu i vzorované a barevné kousky.

Luxus v podobě kašmíru

Naprostou špičkou svetrového ledovce jsou svetry z kašmíru. Kašmír je speciální a velice vzácný materiál. Jedná se o přírodní materiál, který je nejen velice příjemný na dotek, ale zároveň je synonymem luxusu. Při správném a šetrném zacházení dokáže vydržet až několik desítek let, během kterých bude dělat parádu.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment