Tipy na vánoční filmy

Vánoce se kvapem blíží a možná se jich ani vy nemůžete dočkat. Na někoho vánoční nálada padá o několik týdnů dopředu a je svátečně naladěn klidně už na začátku listopadu. Pokud mezi takové vánoční šílence patříte i vy, pak je dobře, že si čtete dnešní článek. Společně se v něm podíváme na tipy na vánoční filmy, které o letošních Vánocích – a klidně ještě před nimi – rozhodně musíte vidět.

Sám doma 1 a 2

Neexistuje oblíbenější vánoční klasika, nežli právě Sám doma! Na mysli máme jak první, tak i druhý díl, které se odehrávají v období Vánoc a sváteční atmosféra na vás bude dýchat od začátku až do konce. Příběh malého chlapce v podání legendárního Macaulay Culkina v době, kdy byl roztomilým chlapečkem, vás opravdu vánočně naladí.

Čtvery Vánoce

Úžasná vánoční komedie v hlavní roli s krásnou Reese Witherspoon a vtipálkem Vincem Vaughnem nesmí na našem seznamu chybět. Mladý pár nerad slaví Vánoce a tradičně je tráví někde v exotické destinaci. Letošní rok ale nastane změna, kdy budou muset během jediného dne navštívit jejich rozvedené rodiče a Vánoce tak prožít hned 4x!

Přežít Vánoce

Kdo se chce nejen vánočně naladit, ale především hodně zasmát, ten by se měl podívat na film s názvem Přežít Vánoce. Hlavní roli si zde střihl krásný Ben Affleck a po jeho boku další herecké osobnosti jako Christina Aplegate, James Gandolfiny nebo Catherine O’Hara. Jak by se líbilo vám, kdy vám u dveří zazvonil neznámý chlápek a nabídl vám slušný balík peněz za to, že s vámi stráví Vánoce?

Rolničky, kam se podíváš

Do seznamu zařazujeme i oblíbený vánoční film Rolničky, kam se podíváš s legendárním Arnoldem Schwarzeneggerem. V tomto filmu chtějí všechny děti hračku zvanou Turboman, který je ale kvůli velkému zájmu hodně rychle vyprodaný a získat jej pro své dítko dokážou jen ti opravdu nejrychlejší.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment