Chcete si ubrat kila? Víme, co musíte nosit!

Jen málokterá žena je doopravdy spokojena se svou postavou. A když říkáme doopravdy, tak tím máme na mysli skutečně spokojena – takže ne to, když se jen spokojeně přetvařuje před kamarádkami a tvrdí, že by na sobě v žádném případě nic neměnila. Možná ani vy zrovna nepějete ódy na odraz v zrcadle a přemýšlíte, jak vypadat hubenější, aniž byste se museli trápit dietami nebo snad hladovkami.  A víte co? Kila si můžete ubrat i správným oblečením!

Oblečení, díky kterému budete štíhlejší

Nemáme v plánu vás tady tahat za nos a slibovat vám úbytek dvaceti centimetrů. My se zaměřujeme spíše na malá kouzla, která vám ale dokážou zvednout sebevědomí a přimět vás mít rády samy sebe. A teď už si pojďme prozradit, co musíte nosit, když chcete opticky oklamat okolí.

·         Šaty v áčkovém střihu

Šaty ve střihu do písmene A, kterému se někdy přezdívalo stříškový, byl hitem v minulých letech. Ženy ho tenkrát zbožňovaly a hodně jej nosily – a vy už víte proč. Správně totiž tušíte, že dokáže zamaskovat nějaké to kilo nebo centimetr navíc. A to je přesně to, co potřebujete. Áčkové šaty mají vypasovanou horní část, která vyzdvihne vaše přednosti. Spodní část je naopak bohatá a hodně rozšířená, takže ledasco hravě schová.

·         Tmavé kožené kalhoty

Pokud ke koženým kalhotám chováte nějaké předsudky, je právě teď ta vhodná doba, abyste je urychleně hodily za hlavu. Kožené kalhoty vám totiž pomohou v maskování vašich nedostatků týkajících se vaší siluety. Kůže krásně obepne vaší postavu, ale přesto si zachová svůj pevný a nenarušený tvar. Vypadá tak možná ještě lépe, nežli džíny, o kterých si něco řekneme o pár řádků níže.

·         Stahující body

Když už chcete klamat okolí a tvářit se, že jste hubenější, nežli ve skutečnosti, pak to dělejte pořádně. Jak? No přece tak, že si obléknete stahovací body. Body představuje trend, který se opět vrací do módy a byla by škoda, kdyby se kolem vás mihnul jen tak bez povšimnutí.

·         Džíny s vysokým pasem

A jsme u těch džínů, jak jsme vám slibovali o něco výše. Na mysli ale nemáme klasické bokové džíny, které by vám byly k ničemu. My mluvíme o džínech s vysokým pasem, který se postará o problematickou partii bříška.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment