Velký penis: výhra nebo prokletí?

Závidíte ostatním, že jsou více obdařeni než vy? Máme pro vás dobrou zprávu! Velký penis nemusí být vždy výhoda. Nadprůměrné přirození považují za přednost spíše muži než ženy. Příslušnice ženského pohlaví preferují zvláště penis s obvodem 16 – 16,5 cm a délkou 18,5 – 21 cm. Co na velkém penisu ženám vadí? Sex může být bolestivý a nepříjemný. Více obdaření muži se proto nemohou vrhnout hned na věc jako jejich méně obdaření kamarádi. Rovněž může být problém sehnat kondomy odpovídajících rozměrů. Máte-li nadprůměrně velké přirození, je nezbytné s ním správně zacházet. Automatický vám totiž nezaručí, že budete skvělý milenec. Nejste si jist, jak ženu nejlépe uspokojit, když máte velký penis? Máme pro vás pár užitečných tipů.

Nezanedbávejte předehru.

Máte-li velký penis, je kvalitní předehra nezbytná. Rozhodně se nevyplatí spěchat, žena musí být na vaši chloubu připravena a dostatečně vzrušena. Jinak pro ni nebude sex stát za nic. V krajním případě ji můžete způsobit bolest nebo ji svým penisem i zranit. Uspokojivá předehra také zbaví vaši partnerku obav z vaší nadprůměrné chlouby, což je třeba zvláště na začátku vztahu.

Dostatek lubrikantu je nezbytnost.

V případě sexu s velkým penisem platí, že lubrikačního gelu není nikdy dost. Zajistíte tak sobě i své partnerce příjemné sexuální zážitky. Při výběru lubrikantu upřednostňujte zdravotně nezávadné produkty ověřených značek. Nejlevnější jsou lubrikační gely na vodní bázi, které lze použít v kombinaci s kondomy, nitroděložním tělískem i různými sexuálními pomůckami. Kvůli riziku podráždění se raději vyhněte lubrikantům na silikonové bázi. Nepříliš vhodné jsou i lubrikanty na olejové bázi, jelikož je nelze použít v kombinaci s kondomem a erotickými hračkami.

Na některé polohy zapomeňte!

Majitel většího penisu nemůže provozovat některé sexuální polohy, aby neublížil své partnerce. Nevhodné jsou pozice s hlubokým průnikem jako např. zezadu, rovněž zapomeňte na anální sex. Naopak se doporučuje misionářská poloha. Mnohým může vyhovovat poloha na koníčka, jelikož si
při ní samy určují hloubku průniku.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment