Tipy na vánoční dárek pro vaši polovičku

Lámete si hlavu nad výběrem vánočního dárku pro manželku či přítelkyni? Nevíte, čím ji pod vánočním stromečkem překvapit? Nejste si jist, co ji skutečně potěší? Dáme vám pár tipů na vánoční dárek, který vaše partnerka jistě ocení.

Co ženy chtějí a co nesnáší?

Obdarovat ženu není snadné. Svou drahou velmi potěšíte dárkem, který si dlouho přála a třeba letmo se o něm zmínila. Vánoční dárek pro ženu by neměl být praktický, takže nová myčka není to pravé. Praktické dárky obvykle ženu otráví, chce něco pro radost. Výjimkou je případ, kdy si vaše drahá o něco praktického vyloženě řekne. Tehdy ji obdarujte praktickým dárkem, který však doplníte i nějakou roztomilou zbytečností. Ideální dárek vyjadřuje vaše city k ní a jehož obstarání vás stálo aspoň trochu úsilí. Takových dárků si ženy neobyčejně cení.

Jaký dárek ji uchvátí?

Skvělou volbou jsou originální a nápadité dárky. Svou partnerku potěšíte třeba nástěnným či stolním kalendářem s vlastními fotografiemi. Má-li v oblibě sladkosti, obdarujte ji netradičně tvarovanou čokoládou (např. květinou, kosmetickou sadou nebo lodičkami). Nápaditým dárkem je rovněž kabelka poskládaná z ručníku nebo textilní dort s utěrkami. Tyto neobvyklé dárky si můžete objednat přes internet. Pokud nemá partnerka výhrady vůči erotickým dárkům, obdarujte ji nějakou erotickou pomůckou, jedlým prádlem nebo erotickou stolní hrou.

Ženy milují romantiku. Potěšíte ji šperky (např. zlatý přívěsek ve tvaru srdce). Oblíbeným dárkem je mušle s pravou perlou uvnitř. Vaše drahá bude nadšená také z romantického wellness pobytu ve dvou v pěkném hotelu nebo z poukazu na relaxační masáž.

Vhodným vánočním dárkem pro ženu je i parfém, kosmetický balíček nebo značková kabelka. Znáte-li dobře vkus a míry své partnerky, můžete se odvážit jí darovat luxusní spodní prádlo. Pokud vaše polovička ráda čte a znáte její oblíbený žánr, obdarujte ji knihou. Pije-li ráda víno, obdarujte ji lahví kvalitního ledového nebo slámového vína. Jistě ji potěšíte.

Rada na závěr: Váš dárek nemusí být drahý, hlavně musí být od srdce.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment