Teď se nosí džíny do pasu! Troufnete si na ně?

Džíny s vysokým pasem se opět hlásí o slovo! Tento trend byl obrovským hitem v 90. letech a světe div se – opět se ukázalo, že známé pořekadlo „dobří holubi se vracejí“ má něco do sebe! Určitě ani vám neuniklo, že se džíny do pasu stále častěji objevují ve výlohách módních obchodů a kdo ví – možná po nic taky tajně pokukujete. Džíny s vysokým sedem jsou trendy a stylové a nabízí se otázka: troufnete si na ně?!

Důležité je si správně vybrat

Na samotném začátku všeho stojí jeden důležitý úkol: výběr dobře padnoucích džínů! A slovní spojení „dobře padnoucí“ si zapište za uši, protože na správné velikosti v tomto případě nejvíce záleží. Jestliže na sebe obléknete kousek, který vám vykouzlí špíčky nebo dá na obdiv vaše faldíky, porozhlédněte se po jiném. Ve svém vlastním zájmu. Pas kalhot vás nesmí tlačit a zároveň nesmí ani odstávat. Chce to zkrátka kalhoty, které vám padnou jako ulité!

S čím je kombinovat?

Jakmile se vám podaří narazit na perfektní model, ve kterém budete nejen dobře vypadat, ale který vám zároveň zaručí i maximální pohodlí, nastává další dilema: s čím se tyhle kalhoty vlastně nosí?! Kdo alespoň trochu sleduje módní trendy, ten určitě moc dobře ví, že si kalhoty s vysokým pasem nejvíce rozumí se zkráceným svrškem. Může to být tílko, tričko, top nebo halenka – podstatné je, aby lehce odhalovaly bříško a společně s džíny vytvořily iluzi dokonalé postavy.

Chcete ještě delší nohy?

Džíny s vysokým pasem jsou stále oblíbenější nejen proto, že se jedná o znovuobjevený trend, ale zároveň i proto, že opticky prodlužují nohy. No vážně! Vysoký pas si pohraje s iluzemi a vytvoří vám na pohled delší nohy, nežli které ve skutečnosti máte. Chcete-li si ještě o kousíček nohy prodloužit, obujte si k nim boty na podpatku. Mohou to být lodičky, sandály na klínku nebo kozačky. Výsledek bude stát za to!

Spread the love

Related posts

Leave a Comment