Tančíte rádi? Tipy, kam se vypravit v plesové sezóně.

Plesová sezóna 2017 začala. Nejrůznějších tanečních akcí se pořádá mnoho. Není proto snadné si z široké nabídky vybrat. S volbou plesu vám pomůžeme. Pro tancemilovné totiž máme pár tipů na skvělé plesy.

Leden

Rádi tančíte a zároveň jste milovníky přírody? Pak vyrazte na ples konaný na Praze 10 v Saratovské ulici. Dne 27. 1. zde proběhne 10. ornitologický ples. Akce se koná od 20 hod. v KD Brigádníků. Součástí programu je bohatá tombola. Účast na plese vás pobaví, ale navíc uděláte i něco užitečného pro přírodu. Koupí vstupenek totiž podpoříte ochranu ptactva.

Hned několik tanečních akcí se koná v sobotu 28.1. na různých místech Česka. V Brně máte možnost se od 19. hod. zúčastnit 45. reprezentačního právnického plesu. Součástí akce je bohatý program, jehož součástí je např. módní přehlídka.

Nimrodi 28.1. rádi zamíří na Myslivecký ples v Popůvkách poblíž Kojetína. Akce začíná ve 20 hod. Podobná taneční příležitost se vám naskýtá i ve Strakonicích rovněž od 20 hod.

Další možnost si zatančit vám 28.1. poskytne kupříkladu Krojový ples ve Staré Břeclavi v Kulturním domě. Akce začíná od 20 hod.

Únor

Vypravíte-li se do Prahy, tak stojí za účast kupříkladu 1. reprezentační ples Filmové filharmonie. Koná se 4.2. od 19. hod. ve Velkém sále Lucerny.

Příjemný taneční večer si užijete také v Českých Budějovicích. Dne 11.2. od 19.30 hod. se tu v Kulturním domě Vltava koná 26. Salesiánský ples. Za zmínku stojí rovněž Šermířský ples, který je pořádán 11.2. v Domě Armády v Olomouci. Začíná v 19 hod. a jeho součástí je bohatý doprovodný program a soutěž o ceny.

Máte-li v oblibě cimbálovou muziku, přijdete si na své na poděbradském plese. K tanci a poslechu bude hrát cimbálka Dušana Kotlára. Akce se koná v Kongresovém centru 25.2. od 19 hod.

Březen

Atraktivní taneční příležitosti se vám naskytnou také v březnu. Dne 4.3.2017 stojí za účast ostravský Ples CHERRY TOUR 2017, který začíná od 19 hod. Místem konání je Harmony Club Hotel Ostrava. Dne 4.3. se koná rovněž Rybářský ples v Hradci Králové. Místem konání je KD Střelnice, akce začíná ve 20 hod.

Další březnovou příležitostí k tanci je např. ostravský Ples SHOW FATIMA 2017, který se koná 25.3. v 19 hod. v DK Akord.

Duben

Zajímavého plesu se můžete zúčastnit 1.4. v ostravském DK Akord. Koná se tu totiž již 15. jarní erotický ples, jehož součástí je erotický doprovodný program. Akce je pochopitelně vhodná jen pro plnoleté účastníky.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment