Tančíte rádi? Tipy, kam se vypravit v plesové sezóně.

Plesová sezóna 2017 začala. Nejrůznějších tanečních akcí se pořádá mnoho. Není proto snadné si z široké nabídky vybrat. S volbou plesu vám pomůžeme. Pro tancemilovné totiž máme pár tipů na skvělé plesy.

Leden

Rádi tančíte a zároveň jste milovníky přírody? Pak vyrazte na ples konaný na Praze 10 v Saratovské ulici. Dne 27. 1. zde proběhne 10. ornitologický ples. Akce se koná od 20 hod. v KD Brigádníků. Součástí programu je bohatá tombola. Účast na plese vás pobaví, ale navíc uděláte i něco užitečného pro přírodu. Koupí vstupenek totiž podpoříte ochranu ptactva.

Hned několik tanečních akcí se koná v sobotu 28.1. na různých místech Česka. V Brně máte možnost se od 19. hod. zúčastnit 45. reprezentačního právnického plesu. Součástí akce je bohatý program, jehož součástí je např. módní přehlídka.

Nimrodi 28.1. rádi zamíří na Myslivecký ples v Popůvkách poblíž Kojetína. Akce začíná ve 20 hod. Podobná taneční příležitost se vám naskýtá i ve Strakonicích rovněž od 20 hod.

Další možnost si zatančit vám 28.1. poskytne kupříkladu Krojový ples ve Staré Břeclavi v Kulturním domě. Akce začíná od 20 hod.

Únor

Vypravíte-li se do Prahy, tak stojí za účast kupříkladu 1. reprezentační ples Filmové filharmonie. Koná se 4.2. od 19. hod. ve Velkém sále Lucerny.

Příjemný taneční večer si užijete také v Českých Budějovicích. Dne 11.2. od 19.30 hod. se tu v Kulturním domě Vltava koná 26. Salesiánský ples. Za zmínku stojí rovněž Šermířský ples, který je pořádán 11.2. v Domě Armády v Olomouci. Začíná v 19 hod. a jeho součástí je bohatý doprovodný program a soutěž o ceny.

Máte-li v oblibě cimbálovou muziku, přijdete si na své na poděbradském plese. K tanci a poslechu bude hrát cimbálka Dušana Kotlára. Akce se koná v Kongresovém centru 25.2. od 19 hod.

Březen

Atraktivní taneční příležitosti se vám naskytnou také v březnu. Dne 4.3.2017 stojí za účast ostravský Ples CHERRY TOUR 2017, který začíná od 19 hod. Místem konání je Harmony Club Hotel Ostrava. Dne 4.3. se koná rovněž Rybářský ples v Hradci Králové. Místem konání je KD Střelnice, akce začíná ve 20 hod.

Další březnovou příležitostí k tanci je např. ostravský Ples SHOW FATIMA 2017, který se koná 25.3. v 19 hod. v DK Akord.

Duben

Zajímavého plesu se můžete zúčastnit 1.4. v ostravském DK Akord. Koná se tu totiž již 15. jarní erotický ples, jehož součástí je erotický doprovodný program. Akce je pochopitelně vhodná jen pro plnoleté účastníky.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment