Fotíte rádi? Své snímky si můžete upravit i online.

Zná to asi každý fotograf. I když se vám snímek podaří zachytit sebelépe, je nutná nějaká ta úprava. Někdy je třeba fotku ořezat a upravit perspektivu, jindy potřebujeme odstranit efekt červených očí, zredukovat šum nebo zesvětlit či ztmavit snímek. Případně chcete vylepšit fotku použitím nějakého kreativního filtru a dodat jí tak na zajímavosti. Možných úprav existuje celá řada, k jejich realizaci potřebujeme vhodný nástroj. Patrně vás jako první napadne využít Photoshop či Zoner, které je nutné si instalovat na PC. Ale existuje i jiná možnost. Své snímky totiž snadno upravíte i bez nutnosti instalovat jakýkoliv program. Co třeba vyzkoušet online foto editory?

Kvalitní online úprava fotek a ještě zdarma? Jde to!

Hledáte kvalitní bezplatný online foto editor? Skvělou volbou je např. Polarr. Jde o snadno ovladatelný nástroj k úpravě fotek, který vám poskytuje pokročilé možnosti úprav. Existuje v online i offline verzi a je více méně zdarma. Bezplatně můžete používat Polarr na svém osobním počítači nebo notebooku.  Placené verze jsou převážně určeny pro mobily, zcela zdarma není ani plná verze pro Chrome. Zdarma provedete běžnou online úpravu snímků i ve foto editorech Pixlr, Sumo Paint či PicMonkey.

Foto editory na vtipné a nápadité úpravy fotek

Chcete vytvořit fotokoláž nebo třeba originální narozeninové přání? Pro vtipnou úpravu fotek se vám bude hodit fotoeditor s dostatkem nevšedních funkcí a efektů.

S nápaditou online úpravou fotek vám pomůže např. PiZap, který umožňuje třeba tvorbu koláží či vkládání textu a různých samolepek. Upotřebíte ho nejen k vtipným foto úpravám, ale rovněž k tvorbě profilových fotek na Facebook či Twitter.

Jednoduchý online nástroj pro funny úpravy představují foto editory jako LoonaPix, PhotoFaceFun, Funnywow. Za vyzkoušení stojí rovněž BeFunky umožňující přeměnu fotky např. v kreslený obrázek. Do fotky lze i vkládat různé objekty a rámečky. Rovněž můžete snímek různě deformovat. Předností uvedených foto editorů je možnost jejich bezplatného použití.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment