Svátky lásky v kalendáři. Víte, kdy s partnerem slavit?

Každý měsíc přeje lásce, i když v daném měsíci zrovna chybí nějaký přímo romantický den. Příjemnou společnou chvíli si můžete vytvořit i kdykoliv jindy. Připravili jsme pro vás seznam dnů v roce, kterých můžete s partnerem využít k oslavě své lásku a připomenutí si krásných okamžiků společného života. Mnoho svátků není všeobecně známých, ale přesto stojí za zmínku. Inspirujte se a slavte!

Leden pod čepcem

Jste vdaná? V tom případě s manželem oslavíte 12.1. Světový den manželství.

Zamilovaný únor

Kdo by neznal den svatého Valentýna, který je svátkem všech zamilovaných? Každoročně si dopřejte 14.2. romantickou večeři při svíčkách. Romantika k tomuto svátku prostě patří.

Zasnoubený březen

Na 2.3. připadá málo známý Mezinárodní den zásnub. Jde o skvělou příležitost, kdy vás partner může požádat o ruku. Pokud už jste vdaná, připomeňte si své zásnuby. Zavzpomínejte na chvíli, kdy vás váš drahý požádal o ruku.

Taneční duben

  1. 4. vyrazte s partnerem na nějakou taneční akci. V tento den se totiž slaví Mezinárodní den tance.

Máchův Máj

První máj není jen svátkem práce, ale v Česku jde především o svátek lásky. Typické je líbání pod rozkvetlým stromem (nejlépe třešní). Večer si třeba u sklenky červeného vína zarecitujte kousek Máchova Máje. Prožitý den můžete s partnerem završit nocí plnou lásky a vášně.

Červen pro rodiče

1.6. není pouze Dnem dětí, ale je to i Světový den rodičů. Pošlete své ratolesti třeba do kina a užijte si s partnerem alespoň chvíli jen ve dvou.

Rozněžnělý červenec

V červenci vás čekají svátky rovnou dva, dokonce následují hned po sobě. Dne 5.7. je Mezinárodním dnem objetí zdarma. Co to znamená? Prostě se objímejte. Kromě svého partnera však potěšte objetím i někoho jiného (třeba smutného kamaráda). Následuje Světový den polibku, takže 6.7. je skvělou záminkou k líbání. Jde o skvělou aktivitu, při níž dochází ke snížení krevního tlaku.

Orgasmický srpen

Nezapomeňte svého partnera upozornit na svátek připadající na 8. srpna. Jde totiž o Mezinárodní den ženského orgasmu. Způsob slavení je zcela jasný. ?

Bezpečné září

Dne 29. 2. vás čekají bezpečné milostné hrátky, slaví se totiž Mezinárodní den antikoncepce.

Usměvavý říjen

  1. 10. se na sebe s partnerem nezapomeňte usmát. Slaví se totiž Mezinárodní den úsměvu.

Tolerantní listopad

Chyby dělá každý z nás, platí to o vás i vašem partnerovi. Na 16.11. připadá Mezinárodní den tolerance, tak se na sebe nezlobte pro maličkosti.

Sladký prosinec

Konec roku oslavte tím, že si se svým drahým osladíte život. Třeba 27.12. si dopřejte biskupský chlebíček, jelikož na tento den připadá svátek zmíněné laskominy.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment