Jaký make-up je ten pravý? Poznejte trendy líčení pro rok 2017

Chcete vypadat dokonale a poznat nové trendy v líčení? Nevíte, jaký make-up nejlépe podtrhne vaši osobitou krásu a hodí se k vašemu outfitu? Jaký make-up je letos módní. Inspirujte se nejnovějšími trendy v líčení pro rok 2017, které vám představíme.

Stále frčí konturování a strobing

V módě zůstávají techniky líčení jako konturování či strobing. Oč jde? Konturování označuje korekci nedokonalostí a zvýraznění předností vašeho obličeje. Používá se při něm pudr či bronzer a make-up. Při konturování se klade důraz na stínování a modelování úhlů. Provádí se při něm např. zeštíhlení obličeje, zvýraznění lícních kostí či optické zkrácení či prodloužení nosu. Pro konturování platí, následující pravidlo. Světlá barva bronzeru zvýrazňuje vaše přednosti a tmavší naopak upozaďuje a zmenšuje nedokonalosti. V kombinaci s konturováním je nejvhodnější použít krycí make-up.

Strobing je pro změnu technika zesvětlování a rozjasnění pleti, aby vypadala mladistvě a zářivě. Je snazší než konturování. Při strobingu se používá rozjasňovač a spočívá v zesvětlení brady, výstupku nad horním rtem, špičky nosu, lícních kostí, středu čela a nadočnicových oblouků. Někdy se rozjasňují také klíční kosti či ramena. To záleží na outfitu, který máte (typu výstřihu a míře odhalení ramen). Rozjasňovač se nejlépe nanáší na výše uvedené oblasti vklepáváním prsty. Skvělou volbou je perleťový rozjasňovač, který sluší snad každé ženě.

Módní barva zimy? Fialová!

Velkým trendem je tmavě fialová. Hodí se na zvýraznění rtů, na oční víčka i na nehty. Samozřejmě to s tmavě fialovou nepřežeňte. Vždy je lépe vybrat si pro zvýraznění jen oči nebo rty. Na jeden prvek použijete odstín sytější a tmavší, na druhý prvek naopak odstín světlejší. Letos je nejvhodnější upřednostnit zvýraznění rtů.

Přirozený vzhled a výrazné rty i obočí

V módě je hustší obočí v kombinaci s přirozeným vzhledem. Tím pádem je v oblibě nude neboli nahé líčení. Jde o jemné líčení, které zdůrazňuje vaši přirozenou krásu. Uplatníte zde strobing. Trendy jsou jemně růžové rozjasňovače, které se však hodí spíše ke světlejším typům pleti. Ozvláštněním a oživením nahého líčení jsou výrazné rty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment