Stezka korunami stromů v Krkonoších

Chcete jet na nějaký pěkný výlet a nemáte ještě konkrétní cíl? V tom případě vám všemi deseti doporučujeme Stezku korunami stromů, která se nachází v Krkonoších! Ta se stala oblíbeným a hojně vyhledávaným místem v řadách českých i zahraničních turistů a i vám určitě učaruje!

Máte rádi dech beroucí výhled?

Stezka korunami stromů nabízí dech beroucí výhled na lesní mohykány, které jsou staré více jak 150 let. Podívat se na ně můžete z výšky 45. metrů nad zemí, což je naprosto dostačující k tomu, aby vám pohled domů podlomil kolena. Celková trasa Stezky korunami stromů měří více jak 1500 m a naskytne vám příjemnou procházku skrze pestře zbarvený les. Kromě procházky s výhledem na jejím konci se můžete těšit i na zajímavé informace a četná překvapení.

Učte se a poznávejte

Během cesty k vrcholu Stezky korunami stromů potkáte hned několik infotabulek, na kterých se nachází zajímavé informace. Dočtete se zde nejen o objektech, které budete mít ve výhledu, ale u zajímavosti o samotné stezce a podobně. Výlet na Stezku korunami stromů v Krkonoších je ideální volba nejen pro jednotlivce nebo páry, ale klidně i pro rodiny s dětmi – především děti se pak mohou naučit něco nového a cesta po stezce je určitě bude bavit.

Stezka je otevřena po celý rok

Určitě vás potěší, že je Stezka korunami stromů, která byla slavnostně otevřena 2. července 2017, zpřístupněna po celý rok – vyjma Štědrého dne. Podívejte se, jak je na stezce otevřeno v jednotlivých měsících.

Duben – květen: od 10:00 do 18:00 h

Červen – červenec – srpen – září: od 09:30 do 19:00 h

Říjen: 10:00 – 18:00

Listopad – prosinec: od 10:00 do 16:00 h

Leden – únor – březen: od 10:00 – 16:00 h

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment