Slipy nejsou pro každého. Jak si správně vybrat prádlo?

Vhodný výběr pohodlného a slušivého spodního prádla ovlivňuje nejen váš pocit pohody při nošení, ale také vám zvyšuje sebevědomí a přidává na atraktivitě. Každému muži nesluší jakýkoliv druh prádla. Nevíte-li si rady s výběrem, tak se vám hodí několik užitečných rad.

Zásadní roli hraje vaše postava

Jaké prádlo je pro vás nejvhodnější závisí na typu vaší postavy. Pokud jste vysoký a máte vypracovanou postavu, budou vám nejvíce slušet jak trenýrky, tak pánská tanga. Bez obav můžete nosit jakýkoliv druh prádla. Jestliže jste vysoký a hubený, hodí se k vám trenýrky a volnější boxerky s výrazným vzorem. Mužům s menší vypracovanou postavou sluší zvláště slipy a jocksy. Vyhnout by se však měli trenýrkám s dlouhými nohavicemi. Střízlíkům menšího vzrůstu doporučujeme boxerky s výrazným vzorem, které odvedou pozornost od jejich příliš hubené postavy. Pro muže při těle jsou vhodné boxerky se svislými proužky či jiným svislým vzorem.

Výběr prádla podle příležitosti

Pro nejednoho muže bývají nejpohodlnějším prádlem trenýrky či boxerky. Jde o prádlo, které se hodí pro domácí a všední nošení. Hledáte-li pohodlný kousek, který se hodí pro každou příležitost (včetně sportu), tak můžete vyzkoušet slipy s moderním střihem. Některé slipy mají dokonce váček obohacený o push-up efekt, takže pozvednou a zvýrazní vaše mužství. Avšak pánové s bříškem by se slipům měli raději vyhnout. Potřebují prádlo, které odpoutá pozornost od oblasti břicha.

Netradiční prádlo pro sportovce

Zajímavým kouskem jsou jocksy neboli jock strap. V podstatě jde o něco mezi slipy a suspenzorem. Původně byly jocksy určeny pro cyklisty, ale postupně si získali oblibu také u ostatních sportovců. Jde o prádlo vhodné pro nošení v letních měsících a pro sportovní aktivity. Vzhledem k odhalenému pozadí se jock strap nehodí pro nošení v zimě. Mohli byste prochladnout.

Máte se čím chlubit? Zvýrazněte zadek či mužskou chloubu!

Odvážnější pánové s hezkým pozadím si mohou klidně dovolit i nošení tang, tango-slipů, jocksů či boxerek-jocksů. Pokud jste obdařen výrazným mužstvím, nebojte se zkusit průsvitné modely prádla. Uvedené kousky se skvěle hodí na nošení v létě a k erotické chvilce s vaší drahou polovičkou.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

One Thought to “Slipy nejsou pro každého. Jak si správně vybrat prádlo?”

  1. https://profi-clanky.cz/
    […] Slipy nejsou pro každého pochází z […]

Leave a Comment