Objevte něžné jarní trendy

Jaro jednoznačně patří k nejoblíbenějším ročním obdobím. Za našimi okny se pomalu probouzí příroda, všechno se zelená a zahaluje do pestrých barev a změnu jistě uvítá i náš šatník. Po dlouhé zimě je před námi příjemná povinnost uklidit všechny teplé svršky a vyměnit je za něžné jarní kousky. Jestliže je móda nedílnou součástí vašeho života a vždy se snažíte oblékat tak, abyste s aktuálními trendy drželi krok, pak je náš dnešní článek určený právě vám. V následujících řádcích se seznámíte s něžnými jarními trendy tohoto roku.

Jak se nosí růžová?

Růžová barva je odjakživa považována za typicky ženský odstín. I když si ji automaticky spojujeme s něžným pohlavím, spousta žen se této krásné barvičce vědomě vyhýbá co možná nejširším obloukem. Možná to děláte i vy s vědomím, že byste v růžovém outfitu připomínala cukrovou vatu nebo vypadala jako umělohmotná panenka Barbie. Věřte, že vaše obavy rozhodně nejsou na místě. I růžová se totiž dá nosit vkusně a elegantně. Letos radíme vsadit na jemné odstíny této barvy, které nejsou tolik výrazné, a přesto vypadají skvěle.

Jemné volánky v khaki odstínu

Khaki  barva je v posledních letech velmi trendy, jinak tomu nebude ani letos na jaře. Na šatech, halenkách i blůzkách  se proto již teď objevují volánky právě v této barvě. Kombinace ženských volánků a této netradiční barvy vypadá velice zajímavě a rozhodně se jí nemusíte bát. Kromě toho khaki odstín dokáže zalichotit každému.

Troufnete si na květinky?

Jestli k jaru něco neodmyslitelně patří, pak jsou to květiny. Ty se právě teď probouzí ze zimního spánku a dokážou probudit i váš spící šatník. Chcete-li jít s dobou a držet se aktuálních trendů, oblečte se do květinového potisku. Jakmile vám to počasí dovolí, vsaďte svou horkou kartu na lehké dlouhé šaty ozdobené širokým černým páskem. V tomto outfitu se stanete jarní múzou.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment