Skupina Identity opět válcuje YouTube, tentokrát s novým singlem Sorry mami

Skupina Identity své fanoušky zbytečně dlouho nenapíná a před časem přišla s novým singlem. I tentokrát má čtyřka sympaťáků velký úspěch, na YouTube už trumfla svůj předchozí úspěšný singl Neznámá a již jen několik tisíc hlasů je dělí od pokoření magické hranice jednoho milionu zhlédnutí. Sorry mami zvedne ze židle i toho nejméně nadaného tanečníka či jedince s největším odporem k pohupování se v rytmu hudby.

Sorry mami

Možná se vám na krátkou chvíli vybaví kdysi známý hit Lunetiků Máma, ale tenhle singl není trapnou kopií, má svůj styl a hlavně je v něm mnoho pravdy o tom, jaká mateřská láska skutečně je. Třeba letos opět na Svátek matek mile překvapí koncertem, kde budou fanoušci moci slyšet hit naživo. Bedlivě sledujeme jejich stránky, kdy se konečně objeví kalendář akcí pro rok 2018.

Identity – představení

Pro ty, kteří Identity objevili až s tímto naším článkem máme krátké představení. Čtveřice mladých talentů byla pečlivě vybrána úspěšnou produkční agenturou Nemoros, jež je má letité zkušenosti s mladými talenty z hudebního světa. Vsadili tak svou kartu na Pavla Nedvěda, Patrika Malého, Martina Duchka a Marka Relicha. Právě jejich hlasy jsou základem unikátně znějícího mnohohlasu, předvádějí skutečně dokonalou práci s vícehlasými vokály, která u nás nemá ve své kategorii konkurenci.

Patrik Malý a Marek Relich si již v minulosti prošli hudební soutěží, dobře tedy vědí v jak těžce konkurenčním prostředí se nacházejí, úspěch žádný z mladíků nepovažuje za samozřejmost, všichni svou práci dělají poctivě a hudba je pro ně vším.

Zda se necháte strhnout jejich hudbou a zařadíte se do stále se rozrůstající skupiny jejich fanoušků, to necháme na vás. Rozhodně vás ale budeme i nadále informovat o úspěších všech svěřenců agentury Nemoros, protože mi už se za jejich fanoušky rozhodně považujeme. Tak krásné chvíle plné kvalitní a líbivé hudby přejeme!

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment