Skupina Identity – nová energie české hudební scény

Více než dvacet let zpátky mladé fanynky po celém světě šílely při poslechu hudby New Kids on the Block a dalších chlapeckých skupin, které úspěšně vévodily světovým hudebním žebříčkům. U nás začala éra chlapeckých skupin mnohem později, a to čtveřicí jménem Lunetic. V posledních letech ale už tolik, výlučně chlapeckých, formací nevídáme, tedy ne takových, které by úplně stály za zmínku. Nás ovšem zaujala jedna, která si “koleduje” o úspěch. Je jí skupina Identity!

Nový song, který láme rekordy

Nejsou tak neznámí, jak by se na první pohled mohlo zdát. Mají totiž na svém kontě již 14 písní a nyní doslova drtí YouTube svou novinkou s názvem Neznámá. Velmi povedený song si vysloužil již téměř milion zhlédnutí a nám se líbí nejen pro svůj chytlavý text i melodii, ale je na něm znát, že kluci opravdu umí.

 

Čas pro nové tváře

Faktem je, že česká hudební scéna potřebuje právě takové tváře, jakými jsou Pavel Nedvěd, Patrik Malý, Martin Dufek a Marek Relich. Jsou skutečně unikátní kombinací po stránce hlasové, ale také osobnostní a typové. A co si budeme povídat, i o to jde. Publikum chce nejen poslouchat, ale také se dívat a líbit se jim musí oboje.

Originální hudba i texty jsou základ

Skupina Identity spolupracuje s agenturou Nemoros Romana Rossiho, která pro ni zajišťuje to nejlepší zázemí, jež zahrnuje spolupráci s významnými skladateli britské světové produkce, ale také se zajímavými českými autory. Jen na základě takové spolupráce mohou vznikat originální a líbivé texty doplněné o to nejlepší hudební aranžmá.

Kluci mají dobře našlápnuto, mají v sobě dost pokory, odhodlání a hlavně talentu k tomu, aby se trvale prosadili mezi české nebo i světové hudební stálice? My věříme, že ano a to ostatní je hlavně na nich, tak držíme palce a budeme dál sledovat jejich příští kroky směrem vzhůru!

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment