Autobaterie, vstřiky pro dieselové motory a spoustu dalšího na webu Autopes.cz

V lednu 2018 dochází ke spuštění nového prodeje vstřiků. Samotný provozovatel serveru, David Vaníček, se vyjádřil o změnách, které server v roce 2018 čekají.

Jak Vás to napadlo k auto inzerci přidat prodej vstřiků?

Dospěl jsem k tomu po mé vlastní zkušenosti. Zaplatil jsem přes 50 000 Kč za opravu a ve výsledku jsem byl zklamán. Teď se musím akorát stresovat a doufat, že soud vyjde pro mě dobře. Pojďme si tedy ukázat ty vstřiky.

Prodej nových vstřiků je určen především těm, co najezdí přes 100 000 km a více nebo pro ty bohatší. Samozřejmě u nás je na prvním místě spokojenost zákazníka, proto jsou ceny přijatelné. Provádíme i repase.

Porovnejte nám tedy ceny nových, použitých a repasovaných vstřiků

Velice značná část těch, co repase provádí, říkají, jak jsou repase skvělé, a že jsou jako nové. V tom se ale pletou. Repasované díly jsou pouze repasované, ne nové. Auto taky je nabourané a opravené. Není nabourané a pak nové. Také musíme brát v úvahu i zručnost mechanika, co provádí opravu.

Můžu tady zmínit firmu BOSCH, která se repasí zabývá. Velice se mi líbí, jak o svých dílech mluví, kdy na rovinu řeknou, že je to repasované a ne jako nové atd…

Máte rád repasování nebo ho nesnášíte?

Nemůžu říct vyloženě, že bych repase nenáviděl. Záleží zde na penězích. Dražší vstřiky se repasovat vyplatí, ale ty za 4000 se repasovat nevyplácí. Také díky tomu, naši kolegové u firmy BOSCH nabízejí ceny nových vstřiků srovnatelné s těmi repasovanými.

Aha, takže repase provádí servisy BOSCH?

Ano. Díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout plně funkční vstřiky s protokolem BOSCH. Na tyto repasované vstřiky se vztahuje záruka 1 roku.

Pokud nutně potřebujete vstřiky, ale nechce se Vám platit tolik peněz, existuje ještě možnost instalace použitých vstřiků z havarovaných automobilů. Zde se vztahuje 14 denní záruka.

Jak je to s reklamací použitých vstřiků?

Když se Vám vstřiky nebudou zdát, můžete je nechat reklamovat během 14 dnů a my Vám vrátíme peníze.

To by bylo o vstřicích všechno. Dále Vám chci představit další novinku, kterou v průběhu roku 2018 představíme.

Prodej autobaterií podle typu auta. Sám když jsem kupoval autobaterii byl jsem zahlcen nepotřebnými informacemi a těžko jsem se dopátrával jaká baterie je na mé auto.

Také jsem se nechal nachytat a koupil jsem 2x špatně. Proto náš server Autopes.cz vyvinul systém jednoduchého a účinného hledání autobaterií. Vše se brzy dozvíte.

Čím mimo již zmíněné se Autopes.cz zabývá?

Kromě auto inzerce pro každého, pro soukromé osoby i bazary nabízí ještě jednoduchou poptávku náhradních dílů, kde Vás rychle spojí s prodejcem daného náhradního dílu a vy tak nemusíte hodiny prohledávat internet.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment