Hravá zimní móda

Zima není zrovna nejbarevnějším obdobím v roce. Skutečnost, že se příroda kolem nás zahaluje do šedé nebo bílé barvy – v případě sněhové pokrývky – a přes den je počasí takové nijaké, nás často nutí vyměnit barevné kousky v našem šatníku za ty odstínově usedlejší, nevýrazné a mdlé. A to je škoda, protože právě v zimě, kdy nám barvy okolo nás tolik chybí, bychom se měli snažit rozzářit naši šatní skříň. Kdo kdy řekl, že zimní móda musí být tmavá a nezajímavá? Teď mají barvy přednost, tak se jich přestaňte bát!

Vesele barevný kabát vám zvedne náladu

Jen si představte, jak ráno vstanete do práce a za okny bude smutně šedivo a temno. Náladu vám okamžitě zvedne vesele barevný kabát, do kterého vklouznete a jehož měkoučké pohodlí vás okamžitě přiměje se usmívat. Nebojte se proto nový kabát vybírat mezi výraznými odstíny, jako je například rudá, fialová nebo klidně žlutá!

Botičky, které neomrzí

Co se týče barev, mohou se projevit klidně i na vaší zimní obuvi. Kde je psáno, že kozačky musí být jen černé, šedé nebo hnědé? Kdo prohlásil, že trendy zimní boty jsou jen ty, které mají decentní odstíny? Ať už si na zimu vyberete slušivé kotníčkové boty, pohodlné workery s kožíškem nebo si koupíte sexy kozačky až nad kolena, zkuste se porozhlédnout mezi barevnějšími modely. Studená zima díky nim rázem bude zase o něco veselejší!

I maličkosti mohou hýřit barvami

Konkrétně máme na mysli čepici, rukavice nebo šálu – anebo všechny tři dohromady, proč ne! Jestliže jste zvyklé v zimě nosit teplého kulicha, chránit si ruce před mrazem teplými rukavicemi nebo si kolem krku omotat huňatou šálu, pak to letos pojměte trochu více hravě a nechte tyhle doplňky vyniknout. Můžete je sladit do jednoho odstínu nebo to různě nakombinovat a sladit třeba čepici s kabelkou, šálu s botami a podobně. Fantazii se meze nekladou, nejdůležitější je pustit barvy do vašeho zimního šatníku.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment