Jak si vyčarovat užší pas?

Úzký pas a širší boky – to je kontrast, který je v očích spousty mužů velice sexy a přitažlivý. I když si ženy často myslí pravý opak a představa viditelného rozdílu mezi pasem a boky je spíše děsí, pánské pohlaví v tom má jasno. Podle nich neexistuje nic tak ženského a přitažlivého. Kromě toho je útlý pas – kterému se přezdívá vosí­ – velice trendy.

Nemám míry modelky!

Tohle si možná říkáte i vy. Společností preferované míry 90-60-90, které mají znázorňovat dokonalou postavu, vystavují ženy a dívky obrovskému tlaku, ovlivňují jejich pohled na sebe sama a snižují sebevědomí. Vosí pas si můžete vyčarovat i vy a vůbec nevadí, že vám metr měří úplně jiné míry, nežli ty modelkovské. Chce to jen ovládat ty správné triky. Tak si je pojďme představit!

·         Zavinovací střih dělá divy

Nejjednodušším trikem je vsadit na zavinovací střih. Ten se o veškerá kouzla postará sám, aniž byste pro to museli hnout prstem. Zavinovací šaty dokážou zalichotit skutečně každému typu postavy a co víc – umí opticky vyčarovat vosí pas. A o to vám přesně jde! Bát se ho nemusí ani boubelky, takže směle do toho.

·         Kalhoty do pasu, aneb zázraky na počkání

Nosily se před několika lety a teď se opět tento oblíbený trend vrací. O čem je řeč? O kalhotách do pasu. Kombinace úzkého střihu a vysokého sedu působí na pohled opravdu moc pěkně. O tom se přesvědčíte sami, jakmile si tento střih džínů jednou oblečete a postavíte se před zrcadlo. Tyto kalhoty si zaslouží, aby vynikly. Proto si k nim oblékejte buď topy sahající k pupíku nebo si svršky do kalhot zastrčte.

·         Áčková sukně do pasu je jistota

Zůstaňme ještě chvíli u těch znovuobjevených trendů a zmiňme se o sukních áčkového střihu s vysokým pasem. Ano, i na tento trend můžete vsadit, pokud si chcete alespoň opticky zúžit pas. Ne nadarmo se o střizích z 50. let často hovoří jako o nadčasových.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment