Chcete tetování? Poznejte nové trendy, které letí

Rozhodli jste se ozdobit své tělo tetováním? V tom případě dám jistě zajímá, jaké vzory právě letí a na která místa na těle je v módě si potetovat. Upozorňujeme vás však, že některé současné tetovací trendy rozhodně nejsou nic pro slabší nátury.

Tetování pro pravé chlapy a sexy dračice? Jednoznačně v podpaží či na uchu!

Módním hitem letošního roku je potetované podpaží nebo ušních boltců a lalůčků. Avšak jde o poměrně bolestivou záležitost, kterou vydrží jen otrlejší jedinci. Neméně bolestivé bývá např. tetování rukou a chodidel nebo vnitřní strany lokte. Chcete-li se vyhnout přílišné bolesti, nechte si raději potetovat stehno, lýtko, rameno či předloktí.

Módní vzory a styly tetování

Při volbě námětu je vhodné hledat originální vzor a nápaditý styl. Tetování má vystihovat vaši osobnost. Jelikož se jedná o trvalou ozdobu, nemělo by jít o tuctovou kérku, kterou má každý druhý. Zajímavý styl vytváří např. tatér Mo Ganji, jehož náměty se můžete inspirovat. Zaměřuje se na minimalistické pojetí kérky. Ta bývá jakýmsi jednoduchým obrysem převážně zvířecích motivů. Jeho tetování je pouze černé, ale je velmi originální a neotřelé. Taková kérka se skvěle se hodí do podpaží či třeba na rameno. Rozhodnete-li se pro tetování ucha, zvolte abstraktní motiv (např. různé geometrické vzory), barevné rostlinné vzory nebo třeba realistickou kérku připomínající piercing. Kromě tradičního výrazného tetování s dominancí černých obrysů a případné barevné výplně se posledních pár let nosí i nenápadné bílé tetování. Pokud nechcete svou okrasou budit příliš pozornosti nebo si kvůli práci nemůžete tradiční kérku dovolit, je to pro vás ideální volba.

Co je lepší? Komplikovaný vzor nebo jednoduchý motiv?

Zvláště u prvního tetování řešíme řadu dilemat. Je lépe zvolit barevné tetování s řadou detailů nebo minimalistické tetování (např. vyvedené pouze v jedné barvě)? Podle zkušených tatérů bývají vhodnější kérky s jednoduchými motivy bez přílišných detailů. Složité tetování se totiž časem rozpíjí a není tak hezké jako původně. Navíc i barvy blednou a někdy je nutná i obnova barevnosti.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment