Sháníte vánoční dárek pro partnera? Máme pro vás pár skvělých tipů!

Lámete si hlavu nad volbou dárku pro svého drahého? Překvapit partnera vánočním dárkem nebývá snadné. Po mnohaletém vztahu vás totiž může nápaditost při vybírání dárků opouštět. Proto máme pro vás připraveno pár tipů na vánoční dárek, jakým svého partnera jistě mile překvapíte.

Nejsnáze se dárky vybírají pro sportovní fandy a muže nadšeně holdující nějakým koníčkům. Rozpomeňte se, zda váš partner má nějaký výrazný koníček, který by vám výběr dárku usnadnil. Nemá nějaké výrazné zájmy? Nevadí! Je známým faktem, že muži upřednostňují praktické dárky. Zároveň ocení i vtipné a nevšední dárky.

Sladké překvapenívanocni-tipy-pro-muze-telo

Velmi originálním dárkem je netradičně tvarovaná čokoláda. Muže překvapíte např. čokoládovým notebookem, klávesnicí, tabletem, kreditní kartou či CD. Při výběru originální čokolády se můžete inspirovat povoláním svého partnera. Pokud je třeba lékařem, dejte mu čokoládovou sadu lékařského náčiní. Poněkud pikantnějším dárkem je erotická čokoláda (např. Kamasutra).

Nápadité technické vychytávky

Pracuje-li váš partner na počítači, potěší ho např. počítačová myš ve tvaru porsche či jiného automobilu a flash disk v podobě motorky. Velmi nápaditý a vtipný flash disk je třeba v podobě obalu s kondomem. Podobné dárky zpravidla muže pobaví.

Praktické drobnosti pro řidiče

Součástí mnoha domácností je automobil. Pokud váš drahý řídí a pečuje o rodinný vůz, tak ocení praktický a originální dárek určený automobilistům. Velmi užitečná je např. škrabka na sklo se zateplenou rukavicí. Hodit se může také kapsář do auta nebo držák na nápoje či na mobil. Vhodným dárkem je i kamera, kterou si v současnosti mnozí pořizují. Kamera napomáhá zaznamenat případnou autonehodu a usnadňuje rozpoznání viníka.

Alkoholové opojení

Vděčným dárkem pro muže bývá alkohol. K Vánocům je vhodné vybrat lahev nevšedního vzezření nebo s unikátním obsahem. Doporučit lze unikátní whisky Akashi vyráběnou v Japonsku, kvalitní gin Beefeater či prémiovou vodku Carskaja Gold. Oblíbené jsou také miniaturní lahvičky alkoholu, z nichž můžete vytvořit nápaditý dárek. Velmi svérázným dárkem je pak nevšední lahev absintu obsahující strašilku.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment