Sexy prádélko je dárek pro něho i pro ni

Vánoce se kvapem blíží a do nejkrásnějšího dne v roce už mnoho dní nezbývá. Jestliže jste se ještě nestihli zamyslet nad dárky pro vaše blízké, pak je ten nejvyšší čas, abyste to udělali. Možná už víte, co koupíte mamince, tatínkovi, čím obdarujete děti, ale stále si marně lámete hlavu nad dárkem pro vaši drahou polovičku. A víte co? My pro vás jeden tip máme a věřte, že s ním zaručeně sklidíte úspěch!

Dárek pro tebe i pro mě

Teď vám určitě běhá hlavou, co tím máme na mysli. O jaký dárek se může jednat, aby z něho těžili oba partneři? Ve skutečnosti je to opravdu jednoduché: jde o sexy spodní prádlo. Zatímco ženám zvedne sebevědomí a pomůže jim cítit se sexy i žhavě, pro muže to bude opravdu skvostná pastva pro oči i důvod pro vyšší sexuální apetit. Takže takový dárek 2v1, ne?

Já jsem tvůj vánoční dárek

Pokud ještě nemáte děti a trávíte Vánoce jen ve dvou, můžete to pojmout tak, že se pro svou drahou polovičku právě vy stanete vánočním dárkem. Kdo by chtěl jít do extrémů, může se omotat balicím papírem, na hlavu si dát mašli a lehnout si pod stromeček. Pro ty z vás, kteří se držíte nohama na zemi, můžete napsat lísteček, že hlavní dárek drahoušek dostane až večer a pak na něho můžete ve spodním prádle počkat za dveřmi ložnice. Překvapený bude na 100 %!

Jaké spodní prádlo vybrat?

To je otázka vašeho vkusu. Za sexy prádélko můžeme považovat vše, co má krajku, čemu nechybí jemný a lehce průhledný tyl nebo co odhaluje kousek kůže. Vhodná je červená barva, která je považována za barvu smyslnosti, nic nezkazíte ani černou nebo bílou. Někomu postačí kombinace podprsenky a kalhotek, případně můžete zvolit i tanga – to záleží na vás. Jestli to budete chtít povýšit ještě o úroveň výše, kupte k prádélku ještě sexy podvazkové pásy a samodržící punčochy.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment