Módní přešlapy, se kterými je lepší skoncovat

Co se oblečení týče, je to jako na houpačce. Módní trendy se neustále mění a často se střídají. I přes rozmanitost a různorodost v oblasti dámské módy je ale důležité dodržovat určitá pravidla – a to ve svém vlastním zájmu! Mnoho žen se totiž dnes a denně dopouští určitých módních přešlapů, díky kterým na sebe strhávají pozornost, o kterou ale nestojí. Co kdybychom si teď řekli, jaké přešlapy jsou nejčastější a kterých je tedy potřeba přestat se dopouštět?!

Černá je dobrá vždy a všude

Ačkoli samozřejmě platí, že černá barva platí za nesmrtelnou klasiku – a my tohle tvrzení rozhodně nevyvracíme – neznamená to, že bychom se měli vždy a všude spoléhat pouze na ni. Často se totiž stává, že když si ženy neví rady, co si mají vzít na sebe, sáhnou automaticky po něčem v havraním odstínu. Někdy už to ale začíná být nuda, být pořád za šedou černou myšku!

Oblečení menší nebo větší

Každá žena má ve svém šatníku nějaký kousek, jehož velikost jí jednoduše nesedí. A je úplně jedno, jestli je to o číslo větší nepadnoucí blazer nebo naopak o dvě čísla menší suprové džíny, kterých se odmítají vzdát. Tak či onak je jejich nošení naprostý průšvih a první krok do módního pekla. Jakmile si totiž na sebe oblečete něco, co vám velikostně nesedí, celý outfit tím rázem pošlete do kytek. Takové kousky vyhoďte nebo je někomu darujte, rozhodně je ale nenoste.

Kousky ala „co kdyby náhodou“

Také si někdy koupíte nějakou věc, kterou vlastně vůbec nepotřebujete a samy před sebou to odůvodníte slovy „co kdyby náhodou“? V tom případně je na čase, abyste těchto nákupů nechali, protože tak nejenže utrácíte peníze zbytečně, ale zároveň si šatník plníte věcmi, které na sebe možná ani nikdy neoblečete. Peníze pak můžete utratit za věci, které využijete a jejichž pořízení tak bude dávat mnohem větší smysl.

 

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment