Řasenka podle typu řas

Každá jsme jiná a platí to i o našich řasách. Máte-li řídké řasy, pomůže vám řasenka dodávající objem. Vyznačuje se velkým kartáčkem s množstvím štětin. Pro krátké řasy je třeba zvolit řasenku s prodlužujícím efektem. Poznáte ji podle malého kartáčku s hustými štětinami. Máte plné řasy a chcete je zvýraznit a trochu prodloužit? V tom případě zvolte řasenku s dlouhým kartáček. Štětiny na něm by měly být rovnoměrně rozdělené. Díky tomu budou řasy oddělené. Jsou vaše řasy poškozené? Pomůže vám řasenka s látkami podporujícími jejich růst (phyto-keratin a panthenol). Kartáček by měl být hustý.

Natočte si řasy

Nádherný pohled získáte nejen prodloužením řas a dodání jejich objemu. Zvláště dlouhé řasy skvěle zvýrazníte i díky jejich natočení. K tomu vám napomůže zatočený kartáček.

Jakou barvu zvolit?

Přestože existují různé barvy řasenek, není nad klasickou černou. Hodí se totiž k jakémukoliv make-upu i outfitu.

Správný postup líčení řas

Pro denní nošení si naličte jen horní řasy. Vyrážíte-li někam večer, naličte si horní i spodní řasy. Tato pravidla však zcela neplatí pro ženy s krátkými či světlými řasami. V jejich případě je vhodné líčit jak horní, tak dolní řasy i přes den. Líčíte-li celé řasy, začněte těmi spodními. Vyhnete se tak nežádoucímu obtisknutí řasenky pod víčko. Začněte líčit řasy od kořínků ke konečkům. Nanášejte jen dvě vrstvy řasenky, při líčení pohybujte štětečkem cik cak. Jakmile s líčením skončíte, použijte hřebínek na řasy.

Tip na řasenku

Okouzlující pohled získáte třeba díky řasence Max Factor Velvet Volume False Lash Effect. Jde o řasenku, s níž má mnoho žen velmi dobré zkušenosti. K jejím přednostem patří mimo jiné i to, že se po nanesení nerozmaže jako méně kvalitní řasenky. Budete krásná celý den a na konci dne ji snadno odlíčíte.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment