První ročník pěvecké soutěže Hlas Slezska láká mladé talenty

Moravské město Krnov si letos brousí zuby na nové pěvecké talenty, ti se mohou hlásit do prvního ročníku soutěže Hlas Slezska až do 15. 4. 2018 a mají na výběr hned několik kategorií. Soutěž pořádá Městské informační a kulturní středisko Krnov, zdejší Základní umělecká škola spolu se Střediskem volného času Krnov a rozhodně se nejedná o nějakou amatérskou soutěž lokálního charakteru. Hlas Slezska je celorepubliková soutěž a jejími patrony jsou například úspěšný zpěvák Petr Bende, dvojnásobná držitelka ceny Thalie Jana Šrejma Kačírková nebo také ředitel mezinárodní produkční agentury Nemoros Roman Rossi.

Pro koho je soutěž určena?

Hlas Slezka je jedinečnou příležitostí nejen pro mladé příznivce populární hudby (právě pro tuto kategorii je patronem již zmíněný Petr Bende), ale dává šanci vyniknout i těm, kteří se věnují zpěvu klasickému (právě za ten získala patronka Šrejma Kačírková již dvě Thalie). Dále soutěž dělí zpěváky na profesionály a ty světem šoubyznysu zatím nepolíbené. Takže šanci na úspěch v soutěži má skutečně každý. Samozřejmostí je také rozdělení soutěžících do věkových kategorií. A kdo se tedy může přihlásit? Všichni od sedmi až do 22 let věku. Stačí zaslat audio či video nahrávku zpěvu na e-mailovou adresu: prihlaska@hlasslezska.cz a přiložit vyplněnou přihlášku s vybranou kategorií a dalšími náležitostmi a pak už jen čekat. Kdo postoupí, bude pozván do semifinálového a finálového kola, kde již předstoupí před pětičlennou porotu. Ta bude složena z významných osobností české hudební scény.

Soutěží to nekončí

Hlas Slezska je určitě dobrým začátkem pro každého pěveckého nadšence, ale také může znamenat mnohem víc na pomyslné cestě ke slávě. Již zmíněný Roman Rossi má totiž na talenty nos a jeho agentura Nemoros má jako hlavní cíl právě pomoc mladým talentovaným umělcům, takže to nemusí být jen vítězství v soutěži, co dokáže zpěváky posunout blíž vysněnému cíli. Neváhejte a přihlaste se ještě dnes, ať i vy zvýšíte svou šanci na úspěch 🙂

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment