Pro vaši výrobu jen to nejlepší

Energetické, chemické či výrobní závody jsou asi nejvíce zkoušená místa. Potřebují nejen kvalitní základy, ale také pravidelnou kontrolu a servis. Do vzduchu se zde totiž dostávají nebezpečné plyny a sloučeniny, které mohou ve větším objemu způsobit nedozírné škody. Proto je nutné množství těchto plynů sledovat a regulovat pomocí analyzátorů spalin od společnosti Afriso.

BLUELYZER ST – analyzátor spalin

V modré řadě analyzátorů spalin od společnosti Afriso najdete veelice oblíbený a nejprodávanější analyzátor BLUELYZER ST. Tento multifunkční analyzátor se využívá zejména k seřízení kotlů a ke kontrole topných zařízení. Zároveň má několik „NEJ”:

  • Nejmenší analyzátor s barevným displejem.
  • Překvapivé množství funkcí.
  • Jednoduché ovládání.
  • Dlouhá životnost.

Díky analyzátoru BLUELYZER ST můžete seřídit svůj kondenzační kotel, změřit hladinu O2, CO až do 6 000 ppm a zároveň také teplotu, tah a tlak. Naměřené hodnoty si můžete rovnou uložit na SD kartu, díky čemuž můžete sbírat statistiky v čase.

EUROLYZER STx – analyzátor spalin

Dalším uživatelsky příjemným multifunkčním analyzátorem spalin od společnosti Afriso je EUROLYZER STx. Ten můžete použít pro všechny typy plynných i kapalných paliv. S jeho životností až 7 let můžete velice přesně měřit hodnoty CO/H2 s maximálním rozsahem až do 9 999 ppm. Tento analyzátor spalin dokáže v jednom okamžiku spočítat také teplotu, tlak a hodnoty spalin.

H2: MULTILYZER STe analyzátor spalin

Posledním profesionálním analyzátorem spalin od společnosti Afriso je MULTILYZER STe. Ten je oproti dvěma předchozím vhodný pro všechny typy paliv. Můžete s ním naměřit hodnoty O2, CO/H2, CO, NO, NO2 či SO2. To ovšem není vše, co vám profesionální analyzátor spalin MULTILYZER STe může nabídnout. Zároveň se totiž jedná o manometr s barometrem, digitální teploměr a detektor CO.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment