Poradíme, kde ekologicky zlikvidovat automobil v Ostravě

Automobil není levná záležitost, ovšem musíme mít stále na paměti, že se jedná jenom o stroj. A stroje se opotřebovávají. Stejně jako u počítačů, tak i u automobilů může dojít k nepříjemným potížím. Pokud automobil nelze opravit, stane se nepojízdným, tudíž je nutné ho zlikvidovat. Jenom díky likvidaci dojde k vyřazení automobilu z evidence motorových vozidel. A my vám poradíme, kde své auto můžete zlikvidovat v Ostravě.

Ekologickou likvidaci vozidel a výkup autovraků zajišťuje pro Ostravu, Frýdek-Místek a nejbližší okolí likvidace-automobilu-ostrava.cz. Otázkou je, proč se právě na tuto firmu nabízející ekologickou likvidaci vozů obrátit.

1) Vystaví potvrzení

Zlikvidovat automobil není žádná věda. Firma se o to postará, stačí jenom zavolat a domluvit se na odtahu vozu. Až bude likvidace vozu dokončena, stačí, když si přijdete pro potvrzení o provedené likvidaci. Bez potvrzení nebude automobil odstraněn z evidence motorových vozidel! Proto až s potvrzením v rukou zajděte na příslušný úřad, kde dojde na základě vystaveného potvrzení k vyřazení vozidla.

2) Vykoupí autovrak

Firma se však nezaměřuje jenom na likvidaci vozidel, ale je ochotna i vykoupit váš starý, nepojízdný autovrak, a to až do pěti tisíc korun. Vždy záleží na typu a váze vozidla. Ať už budete žádat o odtah autovraku nebo budete chtít svůj starý, nepojízdný automobil zlikvidovat, platí, že odtah je zcela zdarma.

Je nutné upozornit na to, že firma nenabízí jenom odtah a následnou likvidaci vozidel či výkup autovraků, ale taky nabízí i prodej skladových hal na webové stránce www.montcom.cz. Skladové haly jsou levným řešením v situaci, kdy potřebujete nutně sehnat prostory určené ke skladování či k podobným účelům. Kromě skladových hal nabízí firma i pneuservis služby, o nichž se dozvíte více na www.ostrava-pneuservis.cz.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment