Pánové, nenaleťte! Víte, jak poznat zlatokopku?

O lásce se říká, že je slepá. Něco pravdy na tom bude. Každý z nás se někdy zamiloval do té nepravé. Chcete-li si ušetřit zbytečné zklamání, tak si dejte pozor zvláště na zlatokopky. Za jejich sebekrásnější fasádou se skrývá prohnilá nátura. Tento typ žen prahne pouze po vašem bankovním kontě, takže nemá smysl s nimi ztrácet čas. Jak takovou zlatokopku poznáte? Poradíme vám, jak ji odhalit.

Mladá kráska hledá sponzora

Zlatokopky lze charakterizovat jako dokonalé a převážně velmi mladé krásky, které vyhledávají dobře situované muže. Nechtějí však plnohodnotný vztah, ale pouze se snaží najít mecenáše financujícího její nákladný životní styl. Od prvního rande se bude nenápadně zajímat především o vaše materiální zajištění od výše vašeho bankovního konta přes výnosnost zaměstnání po vybavení bytu a značku auta. Pokud jste vhodným kandidátem na potencionálního sponzora, začne s pozvolnými pokusy o citovou manipulaci s vámi a parazitování na vašem majetku.

Štítí se práce

Rozpoznat zlatokopku můžete podle jejího přístupu k práci. Zpravidla nemá zaměstnání, protože většinu času tráví zušlechťováním svého vzhledu, nakupováním značkových hadříků a návštěvami drahých restaurací. Samozřejmě to hradí její sponzor či sponzoři. Pokud pracuje, tak vykonává časově co nejméně náročné zaměstnání. Když je sponzor dostatečně solventní, tak přestane pracovat s tím, že chce o svého drahouška pečovat jako žena v domácnosti.

Láska není zadarmo

Toužíte po její blízkosti, troše porozumění či dokonce po sexu? V tom případě počítejte s tím, že ve vztahu se zlatokopkou nic není zadarmo. Pokud jste ji právě obdaroval značkovou kabelkou nebo jinou předraženou zbytečností, tak bude neobyčejně vstřícná a přítulná. Jakmile se však začnou vaše finanční rezervy tenčit a přestanete ji brát na večeře do přepychových restaurací a na každoroční exotické dovolené u moře, tak opadne její touha po vás na bod mrazu. Zlatokopky jsou v podstatě takové luxusní prostitutky. I pouhé pohlazení má u nich svou cenu. Nepodlehněte jejím ženským zbraním a používejte rozum. Pokud vás láska příliš zaslepila, dejte na rady a varování svých přátel. Často totiž ve vaší přítelkyni rozpoznají zlatokopku dříve než vy.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment