5 drsných komedií, které musíte vidět!

Máte v oblibě dvojsmyslný a nekorektní humor? Nevadí vám, když se ve filmu nejde pro hrubší výraz daleko? Nebo snad máte rádi i černé komedie? V tom případě máme pro vás tipy na skvělé drsné komedie, které stojí za vidění. Rozhodně nejde o zábavu pro slabší nátury.

Buchty a klobásy čili Sausage party

Tahle 3D animovaná komedie z roku 2016 vás jistě pobaví. Představí vám supermarket a svět potravin z nečekaného úhlu pohledu. Hlavními aktéry jsou živé potraviny. I když jde o animák, tak rozhodně nejde o podívanou pro děti. Humor je totiž nejen černý, ale především dvojsmyslný se sexuálním podtextem. Hojně se tu objevuje i fekální humor.

Co děláme v temnotách

Tato hororová komedie z roku 2014 vás zavede do domácnosti čtveřice spolubydlících upírů (Pertyra, Deacona, Vladislava a Viaga), kteří se snaží přežít v moderním světě. Záhy k nim přibude nový přírůstek v podobě mladého hipsera Nicka, kterého změní v upíra starý Pertyr.

Všechny cesty vedou do hrobu

Další drsná komedie z roku 2014 stojící za zmínku se odehrává na Divokém západě, který je pouhou kulisou. Nejde tedy o parodii na western, ale spíše se jedná o pestrou směs humoru zasazenou do časů kovbojů nosících kolty proklatě nízko u pasu. Hlavní postavou je pasák ovcí Albert, jemuž komplikuje život fakt, že neumí střílet. Filmové režie se ujal Seth MacFarlane, který rovněž režíroval přisprostlé komedie Méďa a Méďa 2. Lze tedy vytušit, co od filmu Všechny cesty vedou do hrobu očekávat. Vulgarismů je zde požehnaně a samozřejmě nechybí ani humor se sexuální tématikou.

Pozor na Intimní tajemství, ať nepřijdete o penis!

Drsná hororová komedie z roku 2007, která neřeší ohraná témata jako jsou upíři a zombie. Režisér Mitchell Lichtenstein zvolil neotřelý námět vaginy dentaty neboli zubaté vaginy, která pro muže nemilosrdně a bolestivě chrání panenství své majitelky.

Borat

Jde sice o komedii z roku 2006, ale má skutečně říz. Objeví se tu snad vše, co nesmí v drsné komedii chybět od černého humoru přes ten nekorektní až po oplzlé vtípky. Jde o komedii točenou formou dokumentu, jíž vás provází komik Sacha Baron Cohen. Vystupuje v roli kazašského reportéra Borata Sagdijeva, německého homosexuálního módního komentátora Bruna nebo britského rappera Aliho G. Ve filmu se nápaditě propojuje situační humor se slovním. Nedílnou součástí bezpočtu vtipných scén je jejich autentičnost. Ve filmu vystupuje množství nic netušících neherců, z nichž si Cohen vystřelí. Jde vlastně o jakousi formu skryté kamery.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment