Pánové, v jaké obuvi budete nejelegantnější?

V poslední době se hodně moderních kousků, které najdeme v obchodech, řadí do pánského světa. Samozřejmě i dámy mají své moderní novinky, které si bezhlavě kupují, ale přece jenom pánové mají na výběr o trochu modernější trendy. Není se čemu divit, že se najednou díky takovému výběru o módu začala zajímat široká škála mužů. Styl, který je dnes k dostání v mnoha obchodech, je totiž elegantní, nikoliv ležérní, jak byli pánové zvyklí.

Elegantnost dneska je to hlavní, s čím muži okouzlí ženy. Přece jenom elegantní muž ihned vzbudí skvělý dojem a žena se za ním pootočí. Navíc v elegantním stylu nejde nic extra pokazit, tudíž vždycky pánové budou vypadat, že mají smysl pro módu a že se umí oblékat. A když se muž umí oblékat, pro ženu je to signál toho, že je soběstačný a zodpovědný.

S čím ženu nejvíce okouzlíte?

Samozřejmě elegantní styl se nevztahuje jenom na obleky nebo vypasovaní košile, jak jste si možná vybavili ve chvíli, kdy se elegantní styl zmínil. Tento styl v sobě nese mnohem širší spektrum oblečení. Jsou to společenské kalhoty nejrůznějších barev, k nimž sladíte nějaký vkusný pátek, nějakou hezkou košili, která samozřejmě nemusí být vypasovaná, ale neměla by být ani roztrhaná – ovšem záplaty na loktech jsou povoleny.

K tomu všemu je však nutné sladit obuv. K elegantnímu stylu však nevolte tenisky, ale pouze dva druhy bot, které by každý už alespoň v jedné barvě či verzi měl mít ve svém botníku.

Jaké boty byste měli mít?

Jedná se samozřejmě o polobotky, ale u nich si dejte pozor, ať máte v botníku ty hnědé verze, nikoliv ty černé. Černé polobotky se už dávno nenosí – měli byste si opravdu koupit tuto hnědou modernější verzi. Nicméně jestliže si oblékáte kratší společenské kalhoty, nebojte se sáhnout po mokasínech. Mokasíny v současné době zažívají hotový boom a začínají se prodávat v různých formách nejen v pánském oddělení, ale i v tom dámském.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment