Jdete na večírek? Na tyhle kousky zapomeňte!

Sezona vánočních večírků je sice za námi, ale co se večírků týká, sezona vlastně nikdy nekončí. Pozvánky na firemní akce, večírky s přáteli a jiné společenské události, na kterých samozřejmě nebudete chtít chybět vám budou chodit po cel rok. Pokud patříte k ženám, které jsou rády o krok napřed, a proto již nyní pokukují ve svém šatníku po vhodném outfitu, pak je dnešní článek určený právě vám!

Tyhle kousky jsou tabu!

Co se firemních večírků týče – možná by se hodilo říci všech večírků obecně – existují určitá pravidla v oblékání, kterých by se ženy ve svém vlastním zájmu měly držet. Proto vám teď představíme kousky, které jsou na večírek naprosté tabu.

·         Těsné šaty, které vám nelichotí

Ne všechny ženy mají natolik dokonalou postavu, aby si mohly s klidným srdcem dovolit upnuté šaty, které toho opravdu hodně prozradí. Jasně, že chcete vypadat dobře a toužíte na sebe strhnout pozornost, ale určitě je vaším cílem, aby se na vás lidé dívali proto, že vám to sakra sluší a ne proto, že v těch šatech ukazujete pneumatiku okolo bříška. Tak co myslíte?

·         Krátká sukně, která hodně ukazuje

Myslíte si, že máte věk vhodný na to, abyste si na sebe nasoukali těsnou minisukni, která vám sotva zakryje zadeček? Tenhle kousek zavání průšvihem sám o sobě, natož pak, pokud si jej oblečete na večírek, kde se tančí, něco se pije a brzy se ztrácí naprostá kontrola nad pohyby těla. A myslíme si, že nechcete lidem okolo ukazovat spodní prádlo, nebo možná ještě něco více, ne?

·         Hluboký výstřih, který působí lacině

Spousta žen si myslí, že se jim podaří udělat ten správný dojem pouze v případě, kdy si na sebe oblečou nějaký kousek disponující pořádně hlubokým výstřihem. Což o to, pokud máte opravdu výstavní prsa, pak se je nemusíte bát ukázat, ale všechno s mírou. Příliš hluboké výstřihy totiž nepůsobí dobrým dojmem, ba naopak působí lacině. A vy nechcete působit jako lehká ženština, nemáme pravdu?

 

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment