Agentura Nemoros pomáhá zazářit mladým talentům

Svět šoubyznysu vyniká zejména ostrými lokty, kdo je nemá, nebo za kým nestojí někdo, kdo je má, ten nemá mnoho šancí uspět. Naštěstí existují lidé, kteří na základě svých vlastních zkušeností chtějí pomáhat neznámým talentům na cestě za vysněnou slávou. Jedním z nich je i majitel a ředitel agentury Nemoros, pan Roman Rossi. Sám jako velmi mladý zakusil, jaké to je, když se umělec snaží prosadit ve velkém hudebním světě a tehdy by velmi uvítal pomoc podobné agentury, jakou dnes vlastní.

Skupiny i jednotlivci

A komu aktuálně Nemoros pomáhá projít trnitou počáteční cestou k vrcholu? Z jednotlivců jsou to třeba zpěvačky Elis Mraz a Veronika Mertová nebo okouzlující tanečník elektrobogie Patrik Ulman , do povědomí celé řady posluchačů se rychle dostává chlapecká skupina Identity (ta se může na YouTube pochlubit již téměř milionem zhlédnutí), další skupinou je potom Realita, tu tvoří rovněž čtveřice talentovaných mladíků. Nemoros ale fandí i těm nejmladším, stala se hudebním mecenášem pro Lukáše Veřtáta a Adélu Zouharovou. Tito dva dostanou svou nevinností a nesporným talentem snad každého.

Profesionální zázemí

Agentura se může pochlubit opravdu profesionálním zázemím, díky kterému dokáže svým svěřencům poskytnout tu nejlepší podporu. Samozřejmostí je tak plně vybavené nahrávací, filmové a foto studio světové kvality. Zde vznikají nahrávky a veškerý propagační materiál, nejen pro spolupracující umělce, ale také pro všechny ty, kteří mají zájem o některou z nabízených služeb agentury.

Svatba či večírek na té nejvyšší úrovni?

Plánujete-li svatbu nebo třeba večírek a očekáváte ty nejlepší služby, pak se určitě obraťte na profesionály, aby vám později nezbyly místo krásných vzpomínek jen oči pro pláč. Agentura Nemoros dokáže zajistit nejen hudební vystoupení, ale také připraví ten nejlepší záznam z celé akce. Co se koncertu či firemních akcí týká, profesionální ozvučení a zabezpečení dalších technických nutností, to vše je pro Nemoros denním chlebem a takovou akci je možné zprostředkovat na klíč.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment