Dárek snů pro muže? Erotická masáž

Blíží se Valentýn nebo možná bude mít váš partner brzy narozeniny a vy marně vymýšlíte, čím ho letos překvapit? Co překvapit, ráda byste ho ohromila? To je ovšem nesnadná věc, když ponožek už má plný šuplík, projížďku v luxusním automobilu by neocenil a knihy smutně čekají na polici a ne a ne na ně přijít čas. Co takhle zkusit dárek tak trochu jiné třídy?

Nuru masáž, dárek, který mu vyrazí dech

Má vaše drahá polovička ráda masáže? Tak to je první předpoklad proto, aby se mu váš letošní dárek líbil! A pokud navíc zbožňuje erotiku, pak tenhle váš dárek bude velmi těžké ještě kdy trumfnout. Bojíte se, že by se váš partner mohl příliš rozvášnit? Není třeba, jednoduše vyrazíte spolu s ním a můžete si erotickou masáž užít pěkně spolu. Po masáží se uchýlíte do sprchy a jak bude vypadat pomyslná třešnička na vašem dárkovém dortu, to už bude plně ve vaší režii. Hledáte-li novou energii pro váš vztah, i tohle může být dobrá cesta, jak si ji zajistit. Společně pak na chvíle masírování budete ještě dlouho vzpomínat a hravě nakopnou váš sexuální život.

Všechno pod kontrolou

Nápad se vám líbí, ale trochu vás děsí ta erotika? Královská erotická masáž není o sexu, takže buďte v klidu. Určitě je třeba trocha odvahy, abyste s klidným srdcem věnovala takový dárek, ale i to ke zdravému vztahu patří, nebo ne? Profesionální masérky vědí dobře, co mají dělat a kde jsou hranice a jestliže víte, po čem váš muž tajně touží, pak právě taková masáž může být tím pravým kompromisem.

Rozlučka se svobodou

Nuru masáž může být také skvělým dárkem pro kamaráda, který se právě chystá rozloučit se svobodou. Žádná nevěra, ale přesto si může užít vzrušení a erotiku, aniž by musel mít před oltářem špatné svědomí a zbytečně pak špatně odpovědět na otázku ano či ne…

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment