Akce v Brně v lednu 2018

Bydlíte v Brně nebo v jeho blízkém okolí? Nebaví vás pořád jen sedět doma a přemýšlíte, kam si vyrazit za kulturou či zábavou? V tom případě právě pro vás máme několik tipů na lednové akce, tak se jimi nechte inspirovat!

Hasičský ples Rosice 2018

13. ledna 2018 od 19:30 h.

 Ještě stále si můžete koupit vstupenky na každoroční hasičský ples, který se koná v Rosicích v sobotu 13. ledna do 19:30 hodin. Těšit se můžete na netradiční vystoupení a scénky místní mládeže a na hudbu Velvet Brno. Milovníky jídla jistě potěší Královský catering, chybět nebude ani tombola.

Olejomalba na černé plátno

Od 13. ledna 2018 do 14. ledna 2018

 Dřímá ve vás kreativní dušička? Tak ji nechte probudit v sobotu a neděli 13. – 14. ledna v Ateliéru Malujemespolu, kde se v těchto dnech bude konat kurz olejomalby na černé plátno. Cena kurzu je 1700 Kč a veškeré pomůcky dostanete na místě. Hotový obraz si pak jako památku odnesete domů.

Kurz vaření: Sushi a japonská kuchyně

15. ledna 2018 od 16:30 h.

 V pondělí 15. ledna od 16:30 hodin můžete zavítat na kurz vaření tradičního japonského pokrmu zvaného Sushi i dalších japonských jídel. Na začátku kurzu budete uvítání tradičním japonským vínem – saké a následně se pustíte do přípravy japonského menu. Těšit se tak můžete na přípravu polévky Miso Shiru s tofu, sushi rolku zvanou Hoso maki roll, dále si připravíte California roll, což je obrácená rolka plněná tuňákem, chybět nebude Sake nigiri, Maguro nigiri nebo Salmon Teriyaki Steak neboli steak z lososa.

Partička

15.ledna 2018 od 20:00 h.

 

Kdo by neznal oblíbený pořad Partička, ve kterém figurují známé osobnosti! Partička nyní zavítá i do Brna a to v pondělí 15. ledna. Těší se na vás Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Michal Novotný, Dano Dangl a Marián Čurko.

 

 

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment