Na co v lednu do kina?

Chcete si v lednu vyrazit do kina? V tom případě pro vás máme několik tipů na lednové premiéry, které určitě stojí za to vidět!

 

Čertoviny

Česká republika

Rodinný, pohádka

2017

Dva nešikovní čerti Popelák a Uhelák jsou vládcem podsvětí za trest vyhnáni do světa lidí, aby do měsíce přivedli každý jednu hříšnou duši. Už od začátku se ale těmto dvěma nešikům jejich úkol příliš nedaří a místo toho, aby lidi sváděli k hříchům, spíše jim od nich pomáhají. Přestrojí se za čeledíny a dostanou práci na statku, kde to s hledáním hříšníků konečně vypadá nadějně – bydlí zde totiž vypočítavý sedlák, který chce svoji dceru Haničku provdat za nafoukaného statkáře Kopyta. Haniččino srdce nepatří čeledínovi Janovi, takže aby všechno dobře dopadlo, bude potřeba trocha té čertovské pomoci.

 

Kolo zázraků

USA

Drama

2017

Plavčík Mickey, kterého hraje populární herec a zpěvák Justin Timberlake, vám bude vyprávět příběh, který je z velké části ovlivněný jeho bujnou fantazií. Zavede vás na Coney Island v New Yorku v 50. letech minulého století a bude vám vyprávět o nepříliš šťastném životě Ginny, jež hraje úžasná Kate Winslet. Ta živoří na promenádě, kde její manžel pracuje jako obsluha kolotoče. Film pochází z rukou legendárního Woodyho Allena a odkrývá vrstvu za vrstvou lidské chování a vztahy.

 

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Česká republika

Komedie

2018

“To tedy byl porod!” vzdychnete si, když se vám něco nepodaří lehce, ale stojí vás to hodně úsilí.  “To tedy byl porod!” je přesná definice nejen vstupu naší hrdinky Olgy na svět (vzácnou polohou čelní), ale tato věta vystihuje výstižně i její touhu najít pravou lásku. Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá.  Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii.  Městečko, kde se narodila, ji pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta.  Nejprve prodává v dámském prádle, kde obslouží přes 3 tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON!  Ten první a pravý! To si aspoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře.

 

Na konci světa

Velká Británie

Drama, romantický

2017

Johnny Saxby pracuje od rána do večera na zastrčené farmě svých rodičů. Frustraci z osamělosti si vybíjí destruktivní konzumací alkoholu v místní hospodě a příležitostným sexem. Ve chvíli, kdy se na farmu dostává atraktivní rumunský pomocník Gheorghe, začíná být Johnny konfrontován s emocemi, které nikdy dříve nepocítil. Během sezóny jehňat spolu oba dva začínají pracovat stale intenzivněji a stejně intenzivně se začíná vyvíjet jejich osudový vztah, který může oběma navždy změnit život.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment