Operativní leasing odlehčí firemnímu rozpočtu

Došli jste již někdy při hodnocení hospodaření vaší firmy k závěru, že váš vozový park pro ni představuje neúměrnou finanční zátěž? Potřebovali byste více vozidel, ale nemůžete si dovolit jejich nákup? V každé z těchto situací představuje ideální řešení operativní leasing!

Operativní leasing nabízí v českém prostředí za velmi výhodných podmínek kupříkladu společnost SIT Automotive.

O co se jedná? Vůz si nemusíte kupovat, ale za příznivou cenu si jej jednoduše na potřebnou dobu zapůjčíte a to v délce minimálně na 4 měsíce.

Pokud máte zájem o pronájem vozu na pouhý víkend, také to není problém. Vše Vám zajistí SIT Automotive – autopůjčovna.

 

Nejběžnější je operativní leasing do 16 000 kilometrů za 4 měsíce

Přece jen častější je ale flexibilní operativní leasing. Zde si klient sám zvolí, jak dlouho bude pronajímaný vůz potřebovat, přičemž po čtyřech měsících má nárok na výměnu vozu za nový, takže se nemusí rozhodně bát nějakého zevšednění. Do kilometrového nájezdu 16 000 kilometrů se přitom v tomto období bez problémů vejde většina zájemců o tyto služby.

Operativní leasing umožní jezdit s novým Mercedesem Benz

Operativní leasing vám dovolí využívat ke své potřebě skvělý vůz Mercedes Benz, jehož perfektní kondice je naprostou samozřejmostí. Je v ní zahrnuta klimatizace, automatická převodovka, GPS navigace, česká dálniční známka i vyhřívaná sedadla.

SIT Automotive a její operativní leasing přináší značnou úsporu

Při zvážení výše zmíněných kladů, které skýtá operativní leasing, se skutečně nelze divit, že si řada spokojených klientů na našich silnicích pobrukuje slogan: „SIT Automotive – jezdím s úsměvem.“ Zbaví se totiž mnoha zbytečných vydání, které udržování vlastního vozového parku přináší, přičemž ke své reprezentaci získá ty nejmodernější automobily prestižní značky, jejichž spolehlivost je stoprocentně zaručena a ošetřena smlouvou!

Spread the love

Related posts

Leave a Comment