Na co do kina v prosinci?

Chcete si ještě před Vánoci čekání na Ježíška zkrátit tím, že si zajdete do kina? V tom případě určitě chcete vědět, co se v prosinci v kině promítá. A my pro vás máme pár tipů, jaké filmy byste si určitě neměli nechat ujít!

Matky na tahu o Vánocích

Komedie

USA

2017

Viděli jste první díl s názvem Matky na tahu? Film, který byl určený především pro všechny vyčerpané matky, které celé dny nedělají nic jiného, než že lítají kolem dětí, dělají za ně úkoly, odváží je školy a vozí je do kroužků? V tom případě rozhodně jděte i na druhý díl s názvem Matky na tahu o Vánocích, u kterého se zasmějete možná ještě více

Přání k mání

Fantasy, Komedie, Rodinný

Česká republika, Slovensko

2017

Přání k mání je film z československé scény, ve kterém je současné prostředí prošpikováno fantazií a stát se zde může opravdu cokoli. Největšími přednostmi snímku jsou podle tvůrců výrazný styl, výtvarné pojetí a nadsázka. Hlavní hrdina Přání k mání je zoufale a zcela jednostranně zamilovaný do sestry svého kamaráda. Díky dobrému skutku získá od kouzelného dědečka jedno přání, a s ním přichází zapeklitá otázka – jak s ním co nejlépe naložit? Leckdo mu ho chce vyfouknout pro sebe a on sám ho nechce úplně promarnit. Začíná cesta poznáním a velkým rozhodnutím.

Jumanji: Vítejte v džungli

Dobrodružný

USA

2017

Když čtveřice školáků objeví starou videoherní konzoli se hrou, o které nikdy předtím neslyšeli – zvanou Jumanji – ocitají se všichni vzápětí v džungli, v níž se hra odehrává, a zcela doslova se stávají postavami, které si pro hru zvolili: z počítačového hráče Spencera se stává odvážný dobrodruh, náruživý sportovec Fridge přijde “o horního půl metru těla” a stane se z něj drobný génius , ze všemi oblíbené Bethany se stává profesor ve středním věku  a zamlklá samotářka Martha je proměněna v drsnou bojovnici. Společně zjišťují, že Jumanji není hra, kterou si můžete jen tak zahrát – musíte ji přežít.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment