Odpočinek jako svatební dar

Čeká vás v dohledné době svatba a lámete si hlavu čím novomanžele potěšíte? Výběr svatebního daru se může zdát docela složitou záležitostí, ale nenechte se zastrašit. Většina nastávajících novomanželů svým hostům výběr dárku usnadňuje tím, že si buď sami vytvoří seznam svatebních darů, ze kterých si hosté vybírají nebo chtějí jednoduše finanční dar, který nejčastěji využívají na svatební cestu. Pokud byste ale rádi vymysleli dárek, který bude novomanželům takříkajíc šitý na míru, pak nenechávejte koupi svatebního daru na poslední chvíli.

Wellness pobyt pro novomanžele

Velmi originální variantou jsou zážitkové dárky. Co si budeme povídat, svatební přípravy, trvající řadu měsíců jsou náročné nejen finančně, ale i psychicky a tak páry jistě ocení, když si po tom všem shonu budou moci na chvíli oddychnout a užít si zasloužený relax. Ideálním dárkem pro to může být wellness pobyt pro dva, kdy se novomanželé budou cítit jako v bavlnce. Vybírat můžete z několika typů pobytů. Jednak to může být pobyt pro dvav luxusním hotelu, kde budou mít veškerý komfort a budou si moci užívat pouze odpočinek, ale jsou páry, které více ocení pobyty, které budou spojené s nějakým netradičním zážitkem. Slyšeli jste už třeba někdy o pivních lázních?

Pivní lázně i pro nepivaře

Ne, nebojte, pobyt není založen na tom, že by hosté celou dobu konzumovali pouze tento nápoj, naopak, i nepivař může ocenit blahodárné účinky piva na organismus. Je totiž prokázáno, že relaxační procedury, jako jsou pivní lázně mají blahodárný vliv na regeneraci pokožky. Zábaly z pivovarských kvasnic udělají doslova zázrak s vaší pletí a jedinečné účinky můžete poznat také na vašich vlasech, když jim dopřejete zábal. 
Kompletní nabídku všech pobytových balíčků najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/wellness-zazitky/ a není vyloučeno, že zde najdete nejen inspiraci na vhodný dárek, ale také tip na dovolenou pro vás a vašeho partnera. Nejen novomanželé totiž potřebují trávit společné chvíle odpočinku, i vy, kteří si už nějakou dobu užíváte radosti i starosti manželského života nezapomínejte na to, že společný odpočinek je nezbytný.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

3 Thoughts to “Odpočinek jako svatební dar”

Leave a Comment