Nevíte, co s volným časem? Vyrazte na dámskou jízdu!

Každá žena občas potřebuje relaxovat. Jenže pokud jste stále v jednom kole a nastane vytoužená chvíle klidu, může nastat problém. Co si vlastně počít s volným časem? Jednou z možností je vyrazit si sama nebo s kamarádkami, dcerou či maminkou na dámskou jízdu. A kam přesně se vydat? Inspiraci najdete v našich tipech na příjemné aktivity a zajímavé akce.

Dopřejte si wellness

Cítíte se unavená a rozlámaná? V tom případě je pro vás ideální dopřát si nějaký ten wellness víkend. Můžete zavítat třeba s nejlepší kamarádkou na dámský pobyt, který nabízejí některé hotely. Doporučit lze např. Spa Resort Lednice v Lázních Lednice, hotel Kriváň či Excelsior v Mariánských Lázních
nebo Villa Regenhart v Jeseníku.

Užijte si degustaci

Příjemnou relaxaci představuje také výprava za gurmánskými zážitky. Holdujete-li čokoládě, určitě navštivte Čokoládový Festival konaný  od 27.10. do 29.10. 2017 v Zimní jízdárně zámku Valtice. Pokud jste milovnicí kávy, nenechte si ujít Prague Coffee Festival. Jedná se již o šestý ročník. Akce se koná 14.10. a 15.10. 2017 ve Studentské Hybernské kavárně v Hybernské ulici na Praze 1.

Jestliže místo kávy dáváte přednost koktejlům a dalším převážně alkoholovým drinkům, zaujme vás Prague Bar Show. Pořádá se od 31.10. do 1.11. 2017 v areálu Pragovky v Kolbenově ulici na Praze 9. Těšit se můžete na zajímavé přednášky (např. o Martini Coctailu), degustaci nápojů či pátý ročník barmanské soutěže Diageo Reserve World Class.

Vyrazte za módou a designem

Snad jen málokterá žena postrádá vkus a cit pro estetiku. Pokud se zajímáte o módu a design, zaujme vás jedinečný festival Designblog. Koná se od 26.10. do 30.10. 2017 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Čeká vás ukázka tvorby evropských designérů a designérských studií či prezentace novinek prestižních značek. Součástí programu je také zpřístupnění řady showroomů, galerií a pop-up shopů v různých částech Prahy.

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment