Nejezděte od Karlštejna zklamáni, přespěte tam!

Karlštejn je naším národním skvostem. Stojí v nádherné přírodě, jejíž dominantou je klidná řeka Berounka. Ročně na hrad zavítají tisícovky turistů a snad všichni odjíždí trochu zklamáni. Nechají se zlákat romantikou místa a pohltí je touha na hradě přespat. Přímo na hradě to nelze, v podhradí už ano…

Moderní hotel v historické budově Na břehu řeky Berounky byl celých 85 let před položením základního kamene slavného hradu postaven velký mlýn. Už dávno neslouží svému účelu. Z historické budovy vznikl honosný hotel, který se rychle zařadil na přední místo mezi hotely u hradu Karlštejn.

Jeho dřívější podobu připomíná i věžovitý holubník, který dnes zdobí blízké okolí hlavní budovy. Interiéry hotelu na historii místa odkazují vybavením. Například pokoj královny Elišky má i zámeckou dubovou podlahu a je vybaven stylovým nábytkem. Podobně jsou na tom i ostatní pokoje, k nejluxusnějším patří THE BEST ROOM HER & THE BEST ROOM HIS. K jejich vybavení patří i volně stojící vana.

Rozlehlý areál a řada aktivit

Hotel obklopuje zelený ostrov. Nachází se na něm velký altán, který se stal oblíbeným místem pro pořádání svateb. Pro jedinečnou atmosféru i komplexní služby získal hotel dokonce už třikrát titul v soutěži o nejlepší svatební místo roku. V hotelovém areálu se nachází také malá zoo, nedaleko je golfové hřiště. Jedinečné ubytování v hotelu Karlštejn můžete lehce spojit s řadou aktivit. Na recepci vám zařídí třeba výlet vrtulníkem nebo let balonem. Podívejte se ještě, jaké další aktivity v okolí Karlštejna můžete zažít.

Výhodné balíčky

Romantiku nebo příjemný relax za výhodnou cenu si v hotelu užijete, když si koupíte speciální relaxační nebo romantický balíček. Relaxační balíček kromě jiného obsahuje exkluzivní pronájem wellness centra s finskou saunou a vířivkou včetně láhve sektu na 1,5 hodiny.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment