Poznejte aplikace umožňující zkoušet si nové účesy a líčení

Každá žena chce být krásná a okouzlující. Jenže jak zjistit, co vám sluší a co nikoliv? Skvělou možností, jak se vyhnout trapasu je vyzkoušet si nový vzhled pomocí speciálních aplikací. Jelikož bývají často zdarma, neriskujete žádnou ztrátu. Konečně se vyhnete zbytečným omylům při volbě líčení a účesu. Mnohdy si můžete vyzkoušet i různé doplňky. Nevíte, jaké aplikace pro zkoušení nového vzhledu jsou nejlepší? Máme pro vás pár tipů a doporučení. Stačí vám jen mít fotografii v elektronickém formátu a můžete se vrhnout do zkoušení.

Pro práci s aplikací si pořiďte vhodnou fotku

Dříve než začnete jakoukoliv aplikaci pro úpravu vzhledu používat, potřebujete vhodnou fotografii svého obličeje v rozlišení a formátu vyžadovanými konkrétní aplikací. Zpravidla jde o fotku ve formátu JPG, GIF či PNG a rozlišení alespoň 200 x 200 pixelů. Pozadí na fotografii by mělo být světlé a vy byste měla být bez make-upu. Nepoužívejte fotky, kde jste zachycena z profilu. Potřebujete obrázek, na kterém jste zepředu. Vlasy na fotografii byste měla mít stažené gumičkou. Máte-li krátké vlasy, sčešte si je dozadu. Chcete-li kromě líčení a účesů zkoušet i různé doplňky, najděte fotku, kde jste bez brýlí a šperků. Ústa mějte na obrázku zavřená. Velmi důležité je také to, zda byl obrázek pořízen při dostatečném osvětlení. Nepoužívejte příliš tmavé ani přesvětlené fotky.

Webové aplikace

Chcete zkusit různé účesy a druhy líčení na PC či notebooku? V tom případě využijte některou webovou aplikaci. K velmi oblíbeným aplikacím tohoto druhu patří kupříkladu www.taaz.com, www.promense.kafe.cz, www.makeover.dailymakeover.com nebo www.happyhair.cz.

Mobilní aplikace

Skvělou pomůckou pro úpravu vizáže jsou také mobilní aplikace. Mobil totiž máte stále u sebe a můžete tak kdykoliv a kdekoliv zjistit, jaký look je pro vás ten pravý. Doporučit lze např. aplikaci Virtuální líčení od Mary Kay. Nenechte se mýlit jejím názvem, kromě make-upu si lze zkusit různé barvy vlasů a typy účesů. S upraveným lookem se následně můžete pochlubit přátelům na sociálních sítích.

 

Spread the love

Related posts

Leave a Comment