Na lámavé a třepivé nehty zkuste gel lak

Třepí a lámou se vám nehty a vy se za ně stydíte? Teď už nebudete muset, protože vám nabízíme řešení. Řešení v podobě módních gel laků na nehty. Krásné gelové nehty si opravdu můžete jednoduše vytvořit i doma. Vůbec k tomu nepotřebujete žádný salon ani nehtové studio. K tomu, abyste si mohli modeláž nehtů pomocí gel laků a UV lampy na nehty vytvářet v pohodlí domova, budete potřebovat investovat nějakou tu korunu do vybavení. K nehtové modeláži a tvorbě gelových nehtů budete potřebovat pilník, odmašťovač přírodních nehtů, šablony na nehty (zejména tehdy, když vaše nehty nebudou dostatečně narostlé), lepidlo na nalepení šablon na nehty, podkladový gel, modelovací gel – tedy gel lak na nehty, štětce (ploché a šikmé) a také UV lampu (tedy jakousi pec na nehty). No a samozřejmě laky na nehty, různé kamínky a další zdobení nehtů. To v případě, že si budete chtít své nehty ještě navíc nazdobit.

Gelové nehty doma I

Než se s gel laky na nehty naučíte pracovat, může se vám aplikace gel laků zdát poněkud náročnější. Stačí však opravdu jen trochu cviku. Nejprve je třeba si vlastní nehty upravit, tedy zapilovat si je a zatlačit kůžičku do lůžka nehtu. V případě, že budete mít své nehty dostatečně vzrostlé, budete moci aplikovat gel lak přímo na nehet. Nebudete potřebovat šablony na nehty. Odmaštění nehtů je důležité. UV gel na nehty vám tak na nehet lépe přilne.

Gelové nehty doma II

Šablonu na nehty přilepíte na svůj vlastní nehet tak, že na jeho okraj nanesete lepidlo a na vlastní nehet přiložíte. Mírným zatlačením umělý nehet snadno přilne. Nezapomeňte přebytečné lepidlo otřít ubrouskem a umělý nehet zapilovat do požadované délky. Pak už zbývá aplikovat gel lak na nehty a nechat ho ihned zapéct v UV lampě na nehty. Následně je třeba pohrát si s modelovacím gelem a opět použít UV lampu. Veškeré vybavení pro gelové nehty dělané doma, ale i pro jinak ošetřované přírodní nehty, naleznete v e-shopu rajnehtu.cz.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment