Mějte své finance pod dohledem u Vitacreditu

Vitacredit se zařadila od 11. května roku 2018 mezi nebankovní instituce, které díky povolení od České národní banky mohou poskytovat spotřebitelské úvěry na cokoliv. I pro vás, podnikatele, tady jsou podmínky, kterých stojí za to využít.

Zajistěte svou budoucnost

Podnikáte a potřebujete zajistit určitou hotovost? Podívejte se na podmínky úvěru pro podnikatele. Nebo řešíte naopak, jak se vymotat ze složité finanční situace, aby nedošlo ve vašem případě k zesplatnění úvěru? Zkuste si přečíst podmínky pro úvěr na konsolidaci, řešení exekucí a dražby. Posledním typem úvěru, který u Vitacreditu můžete zajistit, je úvěr na cokoliv.

U všech tří typů půjček se velmi podobají podmínky, rozdíly najdete především ve výši úrokové sazby, která se pohybuje od 8,9 % do 16 % podle typu půjčky. U každé z nich máte ještě uvedeno RPSN.

Dostal jsem se do finančních problémů

Současná doba je poměrně náročná a každý z nás se může dostat do finančních problémů. Jak to řešit? Důležité je je řešit ihned, nic neoddalovat a mluvit pravdu. Využijte možnosti spojení úvěrů. Nedívejte se, kolik úvěrů již máte sjednaných a u jakých společností. Nestyďte se za to. Spojení půjček do jedné vyřeší mnoho věcí. Dokonce můžete sloučit i půjčky ostatních členů rodiny. Podobně si můžete nastavit snížení splátky úvěru tím, že si jej rozložíte na delší dobu splácení. Určujete si vlastně sami, jak vysoké měsíční částky budete platit. I takové snížení splátky půjčky mnoho vyřeší.

Pozor na podvodné sliby

Pořádně si vždy přečtěte, co budete platit. Podmínky musí poskytnout každá společnost, ať už nabízí nebankovní úvěry nebo nebankovní hypotéku. Dejte si na jiné společnosti, které se zdají být korektní pozor, a opravdu vše čtěte. Pokud něčemu nerozumíte, ptejte se anebo si s sebou vezměte někoho, kdo trochu rozumí těmto věcem.

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment