Nejlepší pneubazer v Praze a okolí

AUTOPNEU NOVÁK s.r.o. PRAHA 10 se zabývá pneuservisem pro Prahu a okolí již bezmála dvacet let. Za tuto dlouhou dobu jsme nejenže nasbírali nespočet zkušeností, ale zároveň jsme se přiblížili co nejvíce zákazníkovi a naučili jsme se plnit všechna jeho přání. Do naší pracovní odbornosti spadá například geometrie kol, sbíhavost kol, test brzd, laserová geometrie, test brzdových kotoučů, test tlumičů a spousta dalších úkonů potřebných pro bezproblémovou funkci všech pneumatik. Naši zkušení mechanici nejprve zjistí rozsah poškození, poté vám sdělí přibližnou dobu opravy a samozřejmě i cenu. Děláme maximum proto, aby pro vás naše služby byly finančně dostupné.

Ty nejlepší služby za výhodnou cenu

Do našeho pneuservisu Praha se můžete zastavit během otvírací doby, nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a objednat si naše služby. Pro své zákazníky máme velké parkoviště a zázemí, kde si můžou odpočinout. Klientům poskytujeme nejen kompletní servis, ale také je informujeme o vhodných pneumatikách pro jejich vůz a náčiní, se kterým budou schopni pneumatiku opravit sami. V naší nabídce máme tisíce použitých pneumatik, které jsou okamžitě skladem. Použité pneu od nás jsou nejen levné, ale samozřejmě kvalitní. Poskytujeme na ně záruku a právě z tohoto důvodu si použité pneu Praha musíte vyzvednout osobně na naší provozovně.

Kompletní servis vašich pneumatik

Náš pneu bazar Praha zkontroluje vašim pneumatikám geometrii kol, udělá test podvozku, test brzd, test tlumičů, test brzdových kotoučů a to vše za velmi nízkou cenu. Připravíme vaše auto do provozu a zaručíme vám dlouhou životnost jeho pneumatik. Pokud je to možné, pneumatiku pouze zalepíme záplatou a pokusíme se opravit tak, abychom vás finančně zatěžovali co nejméně. Nové i použité pneu máme přímo na skladě a jsou připraveny k okamžitému odběru. Neváhejte a využijte našich služeb a dopřejte vašemu autu prvotřídní péči. Vrátí vám to v podobě tisíců kilometrů najetých bez nehody a bez větších defektů. Těšíme se na spolupráci s vámi!¨

Spread the love

Related posts

Leave a Comment