Květinový vzor je hitem jara

Jaro je již v plném proudu a konečně se nám začíná ukazovat v celé své kráse! Sluníčko se už neschovává za temnými mraky, hřejivé paprsky čím dál častěji hladí naši kůži, dny jsou delší a celkově je vidět, že se jarní počasí konečně rozhodlo umoudřit. A jestli k jarním měsícům něco neodmyslitelně patří, pak je to květinový vzor. Ten je hitem už několikátou sezonu a ani tu letošní tomu nebude jinak. Kde všude se budou pestré květiny a květy nosit? Na to se podívejte v dnešním článku!

Květiny všude, kam se podíváš

Stačí se rozhlédnout kolem sebe a uvidíte, že květinový vzor se objevuje úplně všude. Dávno není pravidlem, že by byl dominantou pouze ženských šatů – ty jsou sice stále trendy, ale květinový motiv je k vidění i na dalších kouscích, které by vám neměly chybět v šatníku. Teď už na nic nečekejme a pojďme si společně říci, kde všude najdete květiny a květy všech barev i velikostí!

Košile vám bude slušet!

Ještě nemáte košili, kterou by zdobily květiny? V tom případě si je honem rychle pořiďte! Košile je hitem jara a ve spojení s květinami je to naprostý must have. A bez toho se neobejdete! Můžete si vybrat, jestli dáte přednost dokonale padnoucí košili, nebo raději sáhnete po nějakém oversized kousku, který je přívětivý k jakémukoli typu ženské postavy.

Botičky inspirované loukou!

Co byste řekli na botičky s květinovým vzorem? Troufli byste si je nosit? Pokud ano, pak hurá na nákupy, protože květiny se letošní rok objevují i na botách a my víme, že vypadají prostě božsky! Kytky a kytičky najdete jak na balerínách, tak i na espadrilkách, nazouvákách nebo teniskách. Rozhodně je z čeho vybírat a každá si přijde na své!

Bez kabelky ani ránu!

Také byste si neuměli představit vyrazit do ulic bez kabelky, která je nejlepší přítelkyní každé ženy? Není se čemu divit! A ještě si představte, že by byla vaše kabelka poseta květinami, které by zářily na dálku a hrály všemi barvami! Taková kabelka by se rázem stala předností vašeho outfitu, nemyslíte?

Kimono si zamilujete!

Kimono je módní kousek, kterému ještě ne každý přišel na chuť. Kdo ale kimono jednou vyzkoušel, ten se do něho určitě okamžitě zamiloval! Jestliže jste ho ještě nikdy neměli na sobě, měli byste to napravit – a v ideálním případě pro sebe vybrat takový model, který bude plný květin. S takovým kimonem si totiž letošní jaro báječně užijete!

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment