Kostkovaný vzor je trendy. Troufnete si ho nosit?

Kostkovaný vzor je častým důvodem k rozporům. Zatímco někteří na něho nedají dopustit, jiní se zarytě drží názoru, že se jedná o zastaralý trend, který to má už dávno za sebou. A co vy? Jak se ke kostkované módě stavíte? Přikláníte se k těm, pro které je kostkovaný vzor dávno mrtvý, nebo se naopak řadíte mezi jeho příznivce?

Kostky jsou in!

Dobře, pokud jste dočetli až sem, dá se předpokládat, že patříte mezi ty, jimž kostkovaný vzor nevadí. A to je super! V dnešním článku si totiž společně prozradíme, kde všude a jak se dá tento vzor nosit a především vám ukážeme, že ještě ani zdaleka nepatří do starého železa!

Je prostě všude!

Hned na začátek bychom si to mohli jednoduše shrnout: kostkovaný vzor se objevuje prakticky všude napříč všemi odvětvími dámské módy. To je velice stručná odpověď na otázku, kde všude se kostky nosí. Nosí se prostě všude. Na sukních, šatech i kalhotách. Na sáčku, vestě nebo rovnou celém kompletu. Nevyhnete se jim, takže je zkrátka musíte milovat a vzít je milost!

·         Nudná sukně? To ani omylem!

Nosíte rády sukně? V tom případě je dobře, že si čtete právě tyhle řádky! Sukně s kostkovaným vzorem jsou totiž nesmírně oblíbené a my se tedy vůbec ničemu nedivíme! Určitě si vybavíte krátké sukně, které se pyšnily kostkovaným vzorem a nosily se buď s bílými silonkami, nebo podkolenkami – je to tzv. studentský styl. Pokud už na tohle oblékání nemáte věk, vsaďte na pouzdrovou sukni, která působí formálně a nenuceně elegantně.

·         V šatech jako konzerva? Na to zapomeňte!

Další módní kousek, který se může pyšnit kostkovaným vzorem, jsou šaty. Mnohé ženy se domnívají, že šaty s tímto vzorem jsou vhodné tak akorát pro „staré panny“, kterým nevadí, že v nich budou vypadat jako konzervy. A víte co? Je to blbost! Šaty s tímto vzorem jsou slušivé, nemusíte si u nich lámat hlavu, jestli vám přidají kila a díky svému designu se hodí nejen do kanceláře.

·         Slušivý kostýmek? No samozřejmě!

I když se kostky nosí prakticky na všem od sukně po trička, naprostou klasikou stále zůstává kostkovaný kostýmek. Pokud si totiž vyberete takový model, který vám padne doslova jako ulitý, uděláte na své okolí dojem. Kostky na kostýmku jsou totiž elegantní, příjemné na pohled a celkový look pak působí šik. A to stojí za zkoušku, co říkáte?

 

 

 

 

 

 

Spread the love
  • 620
    Shares

Related posts

Leave a Comment