Co vše dokáže zajistit produkční agentura?

V dnešní době je běžné, že firmy pořádají nejrůznější eventy nejen pro své klienty, ale také pro zaměstnance. Firemní kultura je u mnoha společností v popředí zájmu, a to vede k většímu zájmu o nejrůznější společenské akce nejen u příležitosti konce roku, ale i v jeho průběhu. Najít spolehlivého partnera, jenž dokáže vše zorganizovat na profesionální úrovni může být velmi nesnadné. Oslovili jsme ředitele produkční agentury Nemoros, pana Romana Rossiho, aby nám představil, co vše obnáší práce profesionálů v tomto oboru a co by neměla žádná firma opomenout.

Akce pro firmy i širokou veřejnost

Vždy záleží na rozsahu akce a také tom, pro koho je určena. Využít služeb produkční agentury je určitě vhodné zejména ve chvíli, kdy chcete na své akci představit nějakou z místních či světových hvězd a pojmout ji spíše jako koncert. Tehdy je velmi důležité mít nejen profesionály, kteří dokáží nasmlouvat nejen vhodného umělce, ale také zajistí vše kolem hudby a programu. Agentura Nemoros má mnohaleté zkušenosti nejen s pořádáním akcí jako takových, ale dokáže zajistit profesionální ozvučení, PR a dodání umělců dle charakteru eventu.

Akce na klíč

Ideální volbou pro většinu firem bývají tzv. akce na klíč. Bez starostí a vlastních zaměstnanců tak lze objednat celou akci přes zprostředkovatele. Hlavní důraz je třeba klást na výběr produkční agentury, která zařídí vše kolem programu, obsazení a kvalitního ozvučení. Záležitosti kolem cateringu a doplňkových služeb mohou zajistit externí dodavatelé, ale i v tom dokáže zkušená produkční agentura pomoci tak, aby byl celý projekt skutečně na klíč, potvrzuje Rossi. I zde se potvrzuje, že každá větší akce je o dostatku kontaktů na ty správné lidi.

Organizace koncertů

Koncert jako součást firemní či soukromé akce může být velkým lákadlem. Agentura Nemoros spolupracuje s celou řadu umělců a má bohaté zkušenosti s organizací koncertů místních i zahraničních interpretů. Vystupovat na vaší akci tak mohou mladí talentovaní lidé, o kterých jste možná ještě neslyšeli nebo některá ze stálic hudební scény, vždy záleží na konkrétním zadání a také finančních možnostech pro konkrétní událost.

Spread the love

Related posts

Leave a Comment